Před 7 lety se tato paterčata zapsala do historie. Jen počkejte, až uvidíte, jak jedinečné dívky vypadají dnes

Příběhy lidí jsou různé. Existují ženy, které otěhotní, přestože o miminko nestojí. Pak jsou ale páry, které se velmi snaží a přejí si založit rodinu, ale nejde to.

Nejhorší zprávou, kterou může dostat někdo, kdo by si hodně přál mít miminko a založit rodinu, je neplodnost. Když se po dlouhém snažení pár rozhodne podstoupit všechna potřebná vyšetření, je toto zpráva, již slyšet nechcete. Když se tak stane, přijde zklamání, smutek, častokrát i pocit selhání. Ale naštěstí existují i lidé, kteří se verdiktem lékařů nenechají odradit. Stejně tak jako tento pár z Texasu, jenž je údajně neplodný, ale nyní má šest zdravých dětí.

Diagnóza neplodnost

Když se Adam a Danielle Busbyovi z Houstonu v Texasu pokoušeli počít své první dítě, nedařilo se jim. To je zneklidnilo, proto podstoupili všechna důležitá vyšetření a nakonec byli prohlášeni za neplodné. Přesně takového verdiktu se obávali. Adam s Danielle se nechtěli smířit s životem bez dětí, a proto podstoupili umělé oplodnění (IVF). Naštěstí úspěšně, a narodila se jim tak jejich první dcera Blayke, která byla pro své rodiče ohromným štěstím.

Prvorozená dcera Blayke však nezůstala jedináčkem. Brzy se jí narodili sourozenci. Jejím rodičům se totiž podařilo znovu počít. Tentokrát však počali paterčata. Blayke tak má pět mladších a naprosto identických sester. Tato rodina se pak stala známou po celém světě. Byli totiž hvězdami seriálu stanice TLC s názvem OutDaughtered, který sleduje jejich životy jakožto rodičů šesti dívek.

Rodiče 6 dívek

Seriál o jejich životě s 6 dcerami se stal hitem, protože nabízí jedinečný pohled do života velké a zaneprázdněné rodiny. Adam a Danielle Busbyovi se potkali při studiu na stejné univerzitě a vždy věděli, že spolu chtějí mít děti. Po letech pokusů o početí jim však bylo řečeno, že jsou neplodní. Pár se proto rozhodl vyzkoušet IVF a byl úspěšný. Po narození první dcery Blayke se o několik let později pár rozhodl zkusit IVF znovu. Tentokrát byl však maximálně úspěšný. Danielle porodila naprosto identická paterčata.

Šest dětí se zdá být velkou výzvou, ale Adam s Danielle vše zvládají s humorem a lásku. Mimo jiné také inspirovali mnoho dalších rodin, které bojovaly s neplodností. Televizní seriál učinil pár známým, jde o jeden z nejpopulárnějších amerických párů z reality show, jenž dostal IVF do povědomí lidí. Adam s Danielle jsou důkazem toho, že i když věci mohou být těžké, rodina vždy překoná překážky a dokáže si vytvořit šťastný společný život.

Zdroj: Onlinenytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*