Když se dostala do porodnice, lékaři se jí báli i jen „dotknout“, nikdy předtím nic podobného neviděli

Fotografie: Ricmart 01 / Creative Commons / Attribution 2.0

Na Ukrajině k ničemu podobnému nikdy nedošlo. Když manželé zjistili, že je žena těhotná, měli nesmírnou radost. Pak ale přišel šok, který nikdo z nich nečekal.

Když Oksana Kobletskaya a její manžel Sergei zjistili, že se znovu stanou rodiči, byli neskutečně šťastní. Měli 3letou dceru a už dlouho si přáli další dítě. Jejich radost tedy byla opravdu veliká. To ovšem ještě netušili, co je čeká, a jaké oznámení si pro ně lékaři připravili.

Ten největší šok je teprve čekal

Manželé vždy toužili po 2 dětech. Věřili, že sourozenci to zvládají lépe a že dítě je šťastnější, když má bratra nebo sestru. Z finančních důvodů manželé nikdy neplánovali velkou rodinu, takže 2 děti pro ně byly tak akorát. Velmi rychle ale Oksana a Sergei zjistili, že nebudou mít jen 1 novorozence, což bylo veliké překvapení, protože nikdo z jejich rodiny nikdy dvojčata neměl. Jenže ten největší šok byl teprve před nimi.

Na dalším ultrazvuku si Oksana všimla, jak se lékař mračil a vyšetření zopakoval. Měla obavy, že s jejími dětmi není něco v pořádku. Nečekala, že jí lékař oznámí, že nenosí 2 děti, ale hned 5. Pět miminek! Navíc doktor řekl, že v tak raném stádiu je těžké si být naprosto jistý a může se ukázat, že plodů je i 6. To se stane 1 za 55 milionů těhotenství. Oksana tomu nemohla uvěřit.

Život se 6 dětmi

Měla obavy, jak to s manželem zvládnou. Tak velká skupina dětí. Všechny jejich plány se musely náhle změnit a manželé měli jen pár měsíců na to, aby se připravili na příchod několika miminek. Porod začal ve 30. týdnu. Personál nemocnice byl dobře připraven a na Oksanu čekalo 8 lékařů v nejvyšší pohotovosti. Oksana porodila 3 chlapce a 2 dívky, všichni novorozenci byli zdraví a silní.

K takovému porodu na Ukrajině došlo poprvé, takže po příběhu Oksany a Sergeie spousta lidí doslova šílela. Dnes už si rodiče zvykli starat se o takové množství dětí. Ačkoli jsou hodně unavení, nedokážou si představit, že by měli děti jen 2, jak původně plánovali. Rodina se přestěhovala do většího bytu a Oksana má instagramový účet, kam zveřejňuje videa a fotografie, jak vypadá běžný život se 6 dětmi.

Zdroj: PlanetaPL

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]