Žena ihned zavolala policii, když zjistila, co se v jejím domě dělo celé 4 měsíce

Fotografie: Sevela.p / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Na internetu se objevil nečekaný příběh ženy, která téměř 4 měsíce nežila ve svém domě sama. Skutečnost byla mnohem překvapivější, než se na první pohled zdálo.

Když se procházela svým domem, objevila v kuchyni použité nádobí. Následně ale také zjistila, že jí doma chybí nějaké věci a tak se rozhodla mnohem více prozkoumat domov, ve kterém žila. Dle svého tvrzení na sociální síti zjistila, že měla pod postelí někoho, kdo tam přebýval minimálně po dobu čtyř měsíců.

Bizarní scénář, k jehož rozhřešení pomohla policie

Nečekaný příběh, jenž vyvrcholil zavoláním policie, spustily podivné zvuky, které se začaly ozývat v místnosti. Žena si dům pořídila ve svých 26 letech, následně se ale přestěhovala, dům navštěvovala jen sporadicky, jak informuje web Novi. V poslední době ale začala v domě slyšet podivné zvuky.

Kvůli této události začala trávit v domě méně času. Zvuky nejprve připisovala myši, následně se ale začaly stupňovat a velmi ji děsily. Když se rozhodla pod postel podívat, zahlédla tam muže v kalhotách. O takovou nečekanou informaci se podělila na své sociální síti TikTok. Ihned se rozhodla jednat, vyběhla ven z domu a zavolala policii.

Když vyhazovali pohovku, mysleli že měli halucinace. Našli v ní něco, kvůli čemu o nich píše celý svět

Celá záhada měla nečekané rozuzlení

Během čekání na hlídku sledovala, jak si neznámý muž nazouvá boty a opouští její dům. Později, po návratu do svého obydlí, objevila použité nádobí a zjistila, že jí chybí několik věcí. Policie po chvíli identifikovala muže a žena zjistila, že se jedná o mladíka, kterého si najala na sekání zahrady.

@thehodgepodgeplace I have told the story before, but it took me a lot longer so here is the #SquatterStory #Squatter #StoryTime #Trauma ♬ original sound – K♥️

Ten se u výslechu přiznal, že v jejím domě žije už 4 měsíce. Přicházel, když nebyli doma, a využíval nejen sprchu, ale také konzumoval veškeré potraviny. Podle policie se tedy s největší pravděpodobností jedná o squattera, známého tím, že bez povolení obsazuje domovy a byty. Nejedná se o jediný příběh nečekaného spolubydlícího, o příběhu muže, který se nastěhoval do domu a ve sklepě našel nečekaného spolubydlícího, jsme na deníku SvětKreativity informovali nedávno.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*