Když vyhazovali pohovku, mysleli že měli halucinace. Našli v ní něco, kvůli čemu o nich píše celý svět

Fotografie: Depositphotos

Tohle nikdo nečekal. Ve staré pohovce, která čekala na odvoz, se zabydlela roztomilá rodinka. Podívejte se na záchrannou akci těchto malých tvorečků.

Jednoho dne se muž s partou kamarádů pustil do likvidace staré pohovky, jež už nějakou dobu stála na jeho dvoře a čekala na odvoz. Deník Newly uvedl, že když se pustili do jejího nakládání, jeden z mužů zaslechl podivné zvuky, které se z pohovky ozývaly. Vytáhl proto nůž a rozhodl se, že se přesvědčí, co se v pohovce ukrývá. Podívejte se na záběry z této záchrany. Nic roztomilejšího jste neviděli.

Naštěstí zaslechli zvuky dříve, než sedačku odvezli

Muž z amerického Ohia se zbavoval staré sedačky, a tak ji vynesl z domu. Tady čekala, až si zařídí její odvoz. Když však přišel den D a kamarádi mu přišli pomoci starý kus nábytku naložit na auto, stalo se něco nečekaného. Z pohovky se totiž začaly ozývat zvuky, jichž si předtím nevšiml. Bylo jasné, že v pohovce jsou uvězněná nějaká zvířata, proto vzal nůž a začal pohovku řezat.

Za krátkou chvíli skulinou uviděl, že se v pohovce krčí malá koťátka. Jedno po druhém pak začal vytahovat na světlo, jak uvádí portál Cincinnati. Kočičí máma si nemohla vybrat pro svá koťátka lepší úkryt. Stará sedačka je chránila před predátory i nepřízní počasí. Chvíli však musela být v šoku, když zpozorovala, že někdo její koťata vytahuje z úkrytu.

Z toho, co našel na skládce, se muži málem zastavilo srdce. Ihned přivolal místní policii

Kočka se shledala se svými koťaty

Lekla se a na záznamu je vidět, jak zpod pohovky rychle vystřelí a utíká pryč. Netrvá to však dlouho a vrátí se zpět, aby z dálky pozorovala, co to ti lidé s jejími koťaty provádí. Nakonec máma i s koťátky dostala nové ubytování, když byla předána ochráncům zvířat. Na dalších záběrech tak můžeme vidět, jak celá rodinka dostala pohodlnou přepravku, ve které se máma může o své mazlíčky dál v klidu a pohodlí starat.

@humankind These adorable kittens and their mama were rescued from inside an old couch headed to the dump #cats #catsoftiktok #rescuecat #kittens #kittenrescue #goodnews ♬ Bright and cute flute background music – Inumori

Navíc se jí dostalo taky hodně mazlení od ochránců zvířat a všichni doufají, že jim brzy najdou nový domov. Lidé v komentářích celé záchranné akci tleskají: „Úžasná záchrana. Nyní mohou odpočívat v klidu a bezpečí se svou matkou. Je potěšující vidět, jak lidé zasahují a pomáhají, když je to nejvíce potřeba,“ zněl jeden z komentářů. Na Světě Kreativity se můžete podívat na další záchranu, kdy muž zaslechl podivné zvuky z odpadkového koše.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*