Toto se při hledání talentu ještě nestalo. Porota se po celou dobu představení nestačila divit

Fotografie: Depositphotos

Pokud rádi sledujete talentové soutěže, jistě se vám líbí, když vás nějaké vystoupení překvapí. Při tomto se stalo něco, co doposud v žádné podobné show nebylo.

V porotě televizní show Británie má talent usedli do hlavních křesel 4 porotci. Byl to samozřejmě Simon Cowell ve společnosti Aleshy Dixon, Davida Walliamse a Amandy Holden. Celý večer hodnotili soutěžící, kteří se do talentové soutěže přihlásili. Několik z nich poslali do dalšího kola a ostatní museli poslat zpět domů. Talentové show jsou oblíbené po celém světě i mezi diváky. Když začalo další vystoupení, porota se otáčela po celém sále a byla velmi překvapená.

Vystoupení začínalo vcelku normálně

Na jeviště se dostavil muž, který oznámil, že bude hrát na klavír. Porota ho vybídla, aby s vystoupením začal. On se usadil za klavír a začal hrát skladu od skupiny Queen s názvem Don’t Stop Me Now. Nejdříve to vypadalo jako klasické představení, kdy klavírista odehraje známou skladbu. Nikdo se netvářil překvapeně až do té doby, dokud se na jeviště nepřidala i houslistka.

Fotografie: Pixabay

Začali se objevovat další muzikanti

Po příchodu houslistky vyběhl na pódium i dirigent. V tu chvíli porota netušila, co má tento muž v úmyslu, ale postupně vše pochopila. Dirigent totiž začal dávat pokyny do hlediště divákům, mezi nimiž se postavila skupina dalších hudebníků. Z celého vystoupení se postupně začal stávat orchestr. Po chvilce se mezi diváky našly 3 skupiny hudebníků, a to nebylo vše.

Fotografie: Pixabay

Po sále bylo spoustu muzikantů

Pokud by si někdo začal myslet, že neočekávané objevení orchestru mezi diváky bylo všechno, byl by na omylu. Na balkonu se objevila další skupina, ale tentokrát zpěváků.

Celý orchestr se kromě zpěváků začal přesouvat na pódium a jako poslední se na postranním balkonu objevil i kytarista. Ten doprovázel všechny ostatní na elektrickou kytaru.

Fotografie: Pixabay

Zakončení celého vystoupení

Všichni diváci společně s porotou měli na tvářích úsměvy a bylo vidět, že vystoupení bylo velkým překvapením pro každého. Po zakončení se porota i všichni diváci v sále postavili a tleskali. Porotci hodnotili celé vystoupení jako úžasné a překvapivé. Také řekli, že nic podobného ještě nezažili a že jim děkují za skvělý zážitek. Na celé vystoupení se můžete podívat na videu.

Zdroj: YouTube / Top Viral Talent

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]