Ženich oznámil nevěstě, že se jejich nová rodina rozroste. Žena ovšem zůstala stát v němém úžasu, jelikož si na sobě ničeho nevšimla

Fotografie: Depositphotos

Takový netradiční proslov nevěsta na své svatbě určitě nečekala. A to zpočátku začal vskutku hororově a tajemně.

Když Jeff Althoff a jeho přítelkyně Jenny připravovali svatbu, nikdy by je nenapadlo, že se stane virtuálním počinem. Dnes se totiž na jejich povedené video dívají lidé po celém světě. Jeff totiž své přítelkyni prozradil po obřadu jedno šokující tajemství. Její reakce byla opravdu k nezaplacení a nikdo z přítomných se poté nedokázal ubránit slzám. Něco tak dojemného totiž na svatbě ještě nejspíš neviděl nikdo z nich.

Fotografie: Pixabay

Vše začalo docela obyčejně

Na první pohled to vypadalo, že se svatební obřad v ničem nelišil od tuctů jiných. Nevěsta v bílých šatech, usmívající se ženich, milující rodina… Ani Jenny s žádným překvapením nepočítala. Je to vidět na výběru jejích šatů. Kdyby věděla, co přijde, určitě by si nevybrala živůtek pošitý štrasem a nabíranou sukni připomínající mořskou panu. Každá žena totiž ví, jak náchylné k poškození tyto jemné materiály jsou.

Vše probíhalo zcela normálně. Snoubenci si řekli své ano a měla začít zábava. Pak si však Jeff Althoff pozval svou (teď už) manželku k sobě. Vzal si mikrofon a začal do něj mluvit. Ale nenechte se mýlit, nešlo jen o nějaké sladké řečičky. Ve skutečnosti totiž tento milující ženich odhalil největší přání své milované ženy. A to se jí také hned na pódiu rozhodl splnit. Ani on však nejspíš nečekal, jak emotivně na to Jenny zareaguje.

Fotografie: Pixabay

„Odteď budeme tři,“ zaznělo sálem

Jenny se chvíli jenom usmívala, ale pak Jeff pronesl onu osudovou větu. „Odteď budeme v rodině tři,“ řekl jí. Obecenstvo na chvíli ztuhlo. Aby také ne, většinou se za podobným prohlášení skrývá nemanželský levoboček, tchyně, která se touží nastěhovat do nově koupené vily, nebo bratranec ze třetího kolena, jenž nutně potřebuje azyl po neúspěšném vztahu nebo vyhazovu z práce. Ale pokud jste si mysleli něco podobného, jste na omylu.

Speciální překvapení pro čerstvou nevěstu

Jak jsme už zmínili, Jeff skutečně patří mezi opravdu pozorné muže. Neuniklo mu totiž to, po čem jeho manželka celou dobu toužila. Chtěla štěňátko. A právě to se jí její manžel rozhodl splnit hned na svatební hostině. Na jeho pokyn je proto ze zákulisí vyneseno štěňátko větší rasy, takže ve skutečnosti pořádně velký pejsek. Koneckonců – labradorští retrívři už takoví bývají.

Fotografie: Pixabay

Originální dárek viděly už miliony lidí

To však nevěstě nezabránilo v tom, aby si ho okamžitě vzala do náručí. V tu chvíli neřešila, zda jí nový mazlíček neznečistí šaty nebo nepotrhá zdobení. Zkrátka a dobře se s ním chtěla jen a jen pomazlit. Je vidět, že je Jenny opravdu šťastná. Snad každá nevěsta by si přála do svého nového života vykročit právě takto. A Jenny se to díky obětavosti a dobrému nápadu jejího manžela povedlo se vším všudy.

Šťastní manželé poté video umístili na internet, kde se stalo velmi oblíbeným. Dnes má na kontě více než čtyři a půl milionu shlédnutí a také tisíce pozitivních komentářů, které přejí novomanželům jen a jen to nejlepší. Ve videu ovšem není zmíněna jedna důležitá souvislost. Jenny totiž už dříve psa měla, zemřel však několik dní před svatbou s Jeffem. A právě proto je její reakce tak úžasná. A my jí to štěstí rozhodně přejeme.

Zdroj: UberAlles

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]