Rodina jí zničila svatbu způsobem, jaký se neomlouvá. Teď nemluví s matkou, ani s bratrem

Fotografie: Depositphotos

Na sociálních sítích se objevil příběh o zničené svatbě, která většině uživatelů vyrazila dech. Téměř všichni souhlasí s přerušením rodinných vazeb.

Uživatel internetu sdílel na sociálních sítích, jak probíhal jeho svatební den, který byl naplánovaný do posledního detailu. Vše probíhalo perfektně, dokud nedošlo ke konfliktu, jejž vyvolal jeho bratr s matkou. Od té doby se vztahy v rodině natolik zhoršily, že chce zcela přerušit rodinné vazby se svým bratrem i matkou.

Nejlepší kamarádka vzbudila rozruch

Když plánujete svatbu, doufáte, že proběhne bez sebemenších problémů. Toužíte, abyste oslavili svou lásku před zraky svých nejbližších, kam bez pochyb patří rodina i přátelé. Osoba, která sdílela svůj příběh na sociální síti Reddit, uvedla, že se o svou radost chtěla podělit s co nejvíce lidmi, proto pozvala i svou kamarádku ze základní školy, již neviděla dlouhých 8 let. Jenže to byl začátek konce.

Žena dorazila o něco dříve, aby pomohla s posledními svatebními přípravami. Když ji zahlédl bratr uživatele Redditu, hned začal mluvit o tom, že do ní byl na škole zamilovaný, a chtěl, aby byla jeho partnerkou na svatbě. Ona odmítla. Od té doby se muž snažil vynutit její pozornost a přízeň. Nakonec se zdálo, že přece jen pochopil její odmítnutí, ale bohužel její NE nenechal jen tak být.

nevěsta
Fotografie: Freepik

Později mladá žena přišla za nevěstou a ženichem, že musí odejít. Nechápali proč, hostina byla v plném proudu, všichni se dobře bavili, vše připomínalo spíše jednu obrovskou párty než svatbu. Jenže ženu neustále obtěžoval mladší bratr a ona toho měla už dost. Když s ním novomanželé promluvili, vše se opět na chvíli uklidnilo a žena se rozhodla ještě zůstat, jak píše server Twice.

Po 4 letech vztahu je čekala svatba jako z pohádky. To, co však provedl ženich, nevěstě změnilo život

Do situace se zapojila matka

Jenže zhrzený muž si postěžoval své matce, která se do situace ihned zapojila. Všichni si najednou uvědomili, že hudbu přehlušuje ostrá hádka probíhající mezi bratrem, matkou a mladou ženou. Vykřikovali na ni hrozné věci. „Ihned jsme je poslali domů, ale škody už byly napáchány. Stalo se to už před 2 týdny a od té doby nejsme v kontaktu,“ uvedla osoba na Redditu.

V komentářích se objevilo zděšení uživatelů internetu nad chováním bratra i matky. S omezením styků většina z nich souhlasí. Není možné, aby matka podporovala svého syna v obtěžování žen, shodla se většina z nich. O zničených svatbách jsme toho na SvětěKreativity bohužel napsali už mnoho. Například v tomto případě se ženich rozhodl svatby vůbec nezúčastnit.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*