Romantická žádost o ruku skončila fiaskem. Muž je po odmítnutí rád, že prsten může vrátit

Fotografie: Depositphotos

Ne každému se poštěstí, aby uspěl při žádosti o ruku své vyvolené. Přípravy byly dokonalé a žádost o ruku na ulici v Římě byla více než romantická. Skončila ale fiaskem.

Italský pár si to namířil do hlavního města. Partnerka však neměla tušení, že ji tu její přítel chce požádat o ruku. Ten se na vše dobře připravil. A večer poklekl před svou vyvolenou přímo na ulici Říma. Řekli si také o pozornost kolemjdoucích, kteří je nadšeně povzbuzovali. Nakonec však muž odešel s nepořízenou. Jeho partnerka se kroutila a nakonec řekla ne.

Sledovalo je mnoho kolemjdoucích

Po zhlédnutí tohoto příspěvku si nejspíš mnoho mužů dobře rozmyslí, jestli už nastal vhodný čas na žádost o ruku. Tento mladík totiž neuspěl, přestože vše dokonale naplánoval. Když poklekl na ulici hlavního města Itálie a pouliční zpěvák ho doprovázel svojí serenádou, zdálo se, že to bude skutečně romantická žádost o ruku.

Jeho partnerka to však tak necítila, nervózně se smála, rozhlížela se kolem sebe a nakonec řekla ne. „Tohle jsem nečekala, nejsem připravená… Proto jsme přijeli do Říma?“ citoval překvapenou ženu deník 24. Sám nešťastník potom pořízené záběry zveřejnil a napsal: „Cartier poskytuje 30 dní na vrácení zboží.“ Čímž pochopitelně myslel zásnubní prsten, který nejspíš nebyl úplně nejlevnější.

Muž ji požádal o ruku před stovkami lidí. Když žádost natáčela jeho telefonem, přišla zpráva od milenky

Měl si prý partnerku více prověřit

Video z nepovedené žádosti o ruku pak na jeho tiktokovém účtu zhlédly miliony lidí. Někteří nechápali, proč si ochotu své partnerky do vdávání trochu více neprověřil. Jiní zase navrhovali, že se měla partnerka přemoci a říci ano, aby svého milého neztrapnila. Poté se teprve měla ze svatby vykroutit. Jak se však později ukázalo, vše bylo ještě trochu jinak. Z dalších příspěvků totiž vyplynulo, že tato neúspěšná žádost o ruku byla celá sehraná.

@herclueless Good @Cartier has a 30day return policy @herclueless ♬ original sound – herclueless

Sledující teď čekají, co tím dotyční zamýšleli. Někteří si myslí, že chtěli možná udělat reklamu výrobci šperků. Většina lidí však tento žertík nakonec vzala s humorem a považují to za vtipný kousek. Obavy z toho, že by se taková nepovedená žádost o ruku mohla odehrát i v realitě, však v mnohých jistě přetrvávají. Na SvětěKreativity se můžete podívat na další nepovedené zásnuby. Tentokrát budoucí nevěstě spadl zásnubní prsten do plážového písku.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]