Umírající Ema nahrála vzkaz pro budoucí ženu svého manžela. Její slova rozplakala celé Česko. Změní pohled na život i vám

smutná žena

Život často nejde podle plánu. Žena se těšila na své první dítě, ale představy o spokojené rodině se nesplnily. O miminko přišla a sama se připravuje na smrt.

Emily je velmi statečná mladá žena. Osud, který ji potkal by nechtěl prožívat nikdo. S milovaným manželem se těšili na narození jejich první holčičky. V sedmém měsíci těhotenství však u Emily došlo k vážným komplikacím a holčička ještě v bříšku zemřela. Aby toho nebylo málo, Emily bojovala několikrát o život a nyní se snaží připravit na nevyhnutelné. Nahrála tak na TikTok sérii vzkazů, z nichž jeden, je pro budoucí ženu jejího muže.

Nemůže nic polykat

Posledních 5 měsíců si prošla peklem. Přesto, že si již v těhotenství stěžovala na trávicí obtíže, lékaři to moc neřešili a přikládali to jejímu stavu. Bohužel se ukázalo, že u ní došlo k zauzlení střev, v důsledku čehož, nejspíš zemřela jejich dcera. Na výsledky pitvy však stále čekají. Sama Emily se ocitla v život ohrožujícím stavu a lékaři jí nedávali téměř šanci na přežití.

Nakonec se jim podařilo její stav dočasně stabilizovat tím, že jí přerušili přístup k trávicímu traktu. Emily už tak pět měsíců nic nepila ani nejedla a sliny, které se jí v puse tvoří, musí každou chvíli vyplivnout do kelímku. Cokoliv spolkne musí vyzvracet. A tak každé její ráno začíná zvracením slin, které během spánku spolykala.

Operace je však velmi riskantní

Její jedinou šancí na záchranu je náročná operace. Vzhledem k tomu, že při nedávných operacích celkem třikrát odešla na druhou stranu a lékaři ji museli oživovat, předpokládá, že o dost náročnější operaci už jednoduše nepřežije. Její stav bez operace je však také neudržitelný. Připravuje se tedy na odchod a rozhodla se, že předtím ještě nahraje nějaká videa svým blízkým, ale i cizím lidem, které se snaží upomenout, že život je skutečně křehký a aby si vážili každé chvíle, kterou tráví se svými milovanými.

To, že zatím žije, považuje za velké štěstí, protože dostala několik měsíců navíc, které mohla strávit s jejím mužem. Teď se však smiřuje s tím, že jej jednou bude mít jiná žena. Rozhodla se proto natočit pro budoucí neznámou vzkaz. „Ahoj, nikdy se nedozvím tvé jméno, ale chtěla jsem začít tím, že ti děkuji. Děkuji, že miluješ mého manžela. Promiň. Tolik na tebe žárlím. Budete mít život, jaký jsem opravdu chtěla,“ začíná smutný příspěvek.

Bude ti nejlepším manželem

„Na naší svatbě jsem vyprávěla příběh o tom, jak jsme se zamilovali. Slzy mi vyhrkly do očí a nedokázala jsem si bez něj představit jediný den. Teď jsem zničená, že si musím představovat, jak beze mě žije. Ale tyto dny budou s tebou lepší, protože si zaslouží být milován. Je kreativní, inteligentní, milující. Celou dobu se o mě stará. I o ty nepěkné věci.“

@justincase912 To my husbands next wife. In case I die. #storieswhiledying #storytime #dying #transplant #wife ♬ What You Won’t Do for Love – Bobby Caldwell

„Jsi ta nejšťastnější dívka na světě a jsem vděčná, že ti dal šanci a rozhodl se znovu milovat. Ať jsi kdokoli, starejte se o sebe, mějte se rádi, buďte hrdí na to, kdo jste. Buď hodná na Ryana. Dej mu prostor a nech ho být, ať je sám sebou. Miluj ho takového, jaký je a bude tím nejlepším manželem. Děkuji, že miluješ mého Ryana. Teď je to tvoje. Uvidíme se na druhé straně,“ zakončuje Emily srdcervoucí video.

Všichni doufají, že operaci přežije

Všichni sledující Emily velmi povzbuzují a obdivují její nesmírnou odvahu, se kterou se k celé situaci staví. Zatím stále přidává videa a to je zpráva, že žije. Již brzy ji čeká operace a všichni doufají, že se stane zázrak a ona přežije. Jistě je to nejvíc, co si sama přeje, ale nebojí se podívat pravdě do očí a pokusit se smířit s tím, s čím se smířit jednoduše nedá.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*