Jen díky rychlému telefonátu se mi podařilo přežít. Poté mě manžel pohřbil zaživa

Fotografie: Policie ČR

Někteří lidé se při hádce neovládají. Muž byl v rozvodovém řízení s manželkou, ale z jednoho prostého důvodu se jí chtěl zbavit, a tak ženu pohřbil zaživa.

Jakmile se začnou dva dospělí lidé hádat, občas dojde i na ošklivá slova, která poté člověka zamrzí. Pokud následně nepřijde omluva, je těžké se s takovým člověkem dále bavit. Velice často tak vznikají manželské neshody a v některých případech dojde i na rozvod. Tato žena si se svým manželem zažila velké trápení a jejich hádky se vyostřily až k pokusu o vraždu.

Časté manželské hádky

Je až neuvěřitelné, jak se v dnešní době lidé hádají a jaká slova jsou schopni při hádce použít. Při takových hádkách si velmi ubližují a neuvědomují si, že tak ztrácí svou polovičku. Někteří lidé jsou schopní se rozvést, aniž by se pokusili problém řešit. Tento manželský pár měl dlouhodobé neshody a jejich řešením byl rozvod. Manžel se však nemohl smířit s jednou věcí.

Chytré hodinky mohou zachránit život

Pokud máte chytré hodinky, nejspíše už jste zaznamenali funkci SOS, která v mnoha případech může zachránit život vám nebo někomu blízkému. Nejnovější hodinky dokážou poznat tvrdý pád nebo autonehodu a automaticky vám přivolají pomoc. Tato žena si díky chytrým hodinkám přivolala pomoc ještě před tím, než ji manžel zaživa pohřbil. Předcházela tomu ale velká dramatická hádka.

Fotografie: Pexels

S manželem jsme se rozváděli

„S mým manželem jsme měli dlouhodobě problémy, a proto jsme se nakonec rozhodli, že se rozvedeme. I když jsem získala dům a manžel se odstěhoval na ubytovnu, občas se zde zastavil, aby si vypral. Dům patřil i jemu a jelikož nebyl rozvod dokončen, mohl sem chodit, jak sám chtěl. Vždy jsme se ale stihli pohádat,“ vypráví Naděžda o svém životě.

„Jednoho dne ale můj manžel přišel s tím, že zjistil, že i když se rozvedeme, dostanu polovinu jeho našetřených peněz. Nevěděla jsem, co mu na to říct, ale zároveň jsem viděla, že je hodně naštvaný. Začali jsme se tedy hádat a po chvíli na mě můj muž zaútočil. Běžela jsem se schovat do ložnice a přes chytré hodinky jsem zmáčkla tlačítko SOS. Za pár sekund se manžel do ložnice dostal a svázal mě,“ sdělila s třepajícím se hlasem Naděžda.

Žena pohřbená zaživa

„V autě můj muž zjistil, že u sebe nemám telefon, ale přišel na mé chytré hodinky. Rozbil je, abych u sebe neměla nic, čím bych mohla někoho kontaktovat. Následně jsme přijeli do lesa a on začal kopat díru. Poté mě několikrát bodnul a hodil do díry. Myslela jsem si, že zde umřu, a ztrácela jsem jakoukoliv naději na záchranu,“ sdělila Naděžda.

Fotografie: Piqsels

„Ještě než mě stihl zaházet hlínou, přijely záchranné složky. Policie mého manžela zatkla a mě záchranáři vytáhly z díry, v níž jsem pomalu umírala na bodné rány. Poté mě odvezli do nemocnice. Za záchranu svého života jsem tedy vděčná moderním technologiím a všem záchranným složkám, protože by mě jinak nikdo nikdy nenašel,“ dokončila Naděžda své vyprávění.

Zdroj: Naděžda R. – čtenářka

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*