Svatební obřad narušil chlapec. Když se ho přítomní snažili umlčet, předvedl něco, z čeho všem spadly brady

Fotografie: Depositphotos

Každá nevěsta si přeje tu nejkrásnější svatbu a nechce ponechat nic náhodě. V tomto případě se nevěsta rozhodla obdarovat ženicha již během obřadu a byla to pecka.

Každá svatba je zážitkem sama o sobě. Budoucí manželé do její přípravy vloží hodně energie i peněz, aby všechno bylo dokonalé. V poslední době se také začíná stávat zvykem, že si nevěsta nebo ženich připraví překvapení, se kterým nikdo nepočítá. Tato nevěsta se rozhodla svého nastávajícího překvapit něčím opravdu speciálním. Vznikl z toho záznam, který viděly už miliony lidí.

Místo věcných dárků mu věnovala zážitek

Shannon a Rick se těšili na svou nadcházející svatbu a na to, jak vykročí do společného života. Shannon se rozhodla, že svému nastávajícímu věnuje dárek, na který nikdy nezapomene. Nechtěla mu kupovat žádné věci, věřila, že tento živý zážitek bude pro Ricka mnohem více znamenat. Do svého plánu však musela zapojit opravdu hodně lidí.

Podle InspireMore se na svatbě sešlo 150 hostů. Mezi nimi však seděli i někteří v utajení a ti tu měli mít na práci něco jiného než jen sledovat probíhající obřad. Poté, co si novomanželé řekli své sliby a v kostele nastalo ticho, se najednou v lavici zvedl mladý chlapec. Kolem sedící se na něj zvědavě dívají. A on začne zpívat.

Hosté nevědí, kam se mají dívat dříve

Nikdo z hostů zatím nechápe, co se to děje. Za malou chvíli si stoupne mladá slečna a přidá se k němu. Za moment se zvedá další trojice mladých lidí v jiné lavici a postupně se přidávají další a další, kteří zpívají novomanželům krásnou píseň „Kaple lásky“. To ale ještě není vše. Najednou se vzadu objevuje další skupina muzikantů s kytarami a přidávají se k ostatním.

Svatebčané se připravovali na trapas večera, když se otec blížil k nevěstě. Dvojice všechny rozplakala

Za chvíli už zpívá všech 15 studentů z Hudební školy Collegeville v americké Pensylvánii. Na tvářích hostů se začnou objevovat široké úsměvy a je patrné, že se všem toto netradiční přerušení obřadu opravdu líbí. Mile překvapený je i Rick, pro kterého především Shannon vše zinscenovala. Když studenti dozpívají celou píseň, ukloní se a odchází z kostela ven.

Sami se můžete podívat, jakou úžasnou atmosféru se těmto studentům podařilo na svatbě vykouzlit. Jejich vystoupení se však nelíbilo jen přítomným hostům. I na internetu sklidilo velký úspěch. „Jaké krásné překvapení!! Dohnalo mě to k slzám. Tak dojemné,“ napsala jedna sledující v komentáři. A ty ostatní se nesly v podobném duchu. Tento počin zůstává navždy v online prostoru a vy se můžete podívat i na další podobně dojemné svatební překvapení, o kterém jsme psali na SvětěKreativity. Tady však překvapil ženich nevěstu.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]