Žena pukla nadšením, když ji muž požádal o ruku. Zůstala stát jako opařená, když poklekl i před sestrou

Fotografie: Victorgrigas / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Taková žádost o ruku tu opravdu ještě nebyla. Budoucí ženich si totiž klekal hned dvakrát. Sestře nevěsty se zavázal trvalým slibem přátelství.

Mladý pár spolu chodil již šest let. A tak nastala chvíle, kdy se rozhodli posunout jejich vztah zase o kousek dále. Pro žádost o ruku si vybral krásné místo. Budoucí snoubenka neměla ani tušení, co se chystá. Na jeho žádost o ruku však kývla bez váhání. Když pak viděla, jak si kleknul i před její mladší sestrou, vehnalo jí to slzy do očí.

Je to švagr k nezaplacení

Will Seaton je muž, kterého byste rozhodně chtěli mít za švagra. Když před lety začal chodit s Ashley Schaus, musel přistoupit na podmínku, kterou jeho přítelkyně měla. Ta se týkala její mladší sestry Hannah, která trpí Downovým syndromem. Jednoduše ji musel přijmout jako součást „balíčku”. Hannah nikdy nebude schopna zcela samostatného života a navíc trpí i cukrovkou.

Ashley ví, že až se její rodiče nebudou moci o její sestru postarat, vezme si ji pod svá křídla ona. Willa tak s touto skutečností seznámila hned na začátku, jinak to prostě nepůjde. Will však nejen, že počítá, že Hannah jim bude vždy na blízku, snaží se také, aby se s nimi i co nejlépe cítila. Na den D pozval Ashley i Hannah na rozkvetlou louku, pod záminkou, že si nechají udělat pěkné rodinné fotografie.

Co má v plánu netušila ani jeho přítelkyně

Pak před Ashley poklekl a požádal ji o ruku. Ta samozřejmě s dojetím souhlasila. Will však pak udělal něco nečekaného. Klekl si i před 15letou Hannah a požádal ji, aby byla jeho nejlepší přítelkyní. Podle DailyMail dohnal jeho čin obě sestry k slzám. Zatímco Ashley dostala prsten s diamantem, který patřil jeho prababičce, pro Hannah měl prstýnek po jeho babičce z dětství. „Byla jsem tak nadšená, že to zažila, protože nevím, jestli někoho potká nebo se sama vdá,“ řekla Ashley.

Tato žádost o ruku skončila fiaskem. Matka odvážného mladíka omylem zničila nejdůležitější den jeho života

Ani na jejich následné svatbě Hannah rozhodně nestála bokem. Podle ABCNews si Will s Hannah před knězem vyměnili vzájemný slib přátelství. Will se zavázal, že bude Hannah pořád říkat veselé vtipy, brát ji na ryby a starat se o ni do konce života. „Rozhodl jsem se to udělat, protože jsem věděl, že by ji to udělalo šťastnou a to mě baví. Hannah je jako moje malá sestra. Je velkou součástí mého života,” řekl Will o své malé švagrové.

A jak zareagovala sama Hannah na Willovo milé gesto? „Miluji Willa. To je úžasné,” prohlásila nadšeně. Zdá se, že mají do společného života všichni tři dobře nakročeno. I když mohou lidé s Downovým syndromem někdy vyžadovat více péče, jsou to sluníčka, se kterými všichni rádi tráví čas. Nedávno jsme o podobně silném sourozeneckém poutu psali na SvětKreativity. Tady se pro změnu sestra stará o mladšího bratra s Downovým syndromem.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]