Svatebčanům se během klíčového momentu zatajil dech. Rozhodnutí novomanželů nikdo nečekal

Fotografie: Freepik

Tohle nikdo nečekal. Novomanželé překvapili svatební hosty touto originální odvetou. Když vycházeli z kostela, byli na svatebčany dobře připravení.

Svatební den je jedním z nejdůležitějších v životě a většina lidí si chce naplánovat skutečně dokonalou svatbu. Mnohým ale také záleží na tom, aby na svatbě nebyla žádná nuda, a vymýšlí originální způsoby, jak svatební hosty překvapit a vnést trochu zábavy do někdy tradičně strnulého pojetí obřadu. Podívejte se, jak se to povedlo těmto novomanželů.

Za zády oba něco schovávají

Tak tohle svatebčané rozhodně nečekali. Podívejte se na záběry ze svatby ze San Marina, které jeden uživatel zveřejnil na svém tiktokovém účtu. Všichni už jen čekají před kostelem, až vyjde ven nevěsta se ženichem a bude následovat tradiční zasypávání rýží. Svatebčané však netuší, že jsou novomanželé připraveni se této rýžové spršce bránit do posledního dechu.

Když vyjdou z kostela, je vidět, že oba za zády něco skrývají. Jakmile na ně svatebčané začnou házet hrsti rýže, vytasí se s velkými vodními pistolemi a svatební hosty na oplátku polévají proudy vody. Všichni se skvěle baví a na kostelních schodech probíhá lítá rýžovo-vodní bitva. Podle všeho si ji nejvíce užívá ženich, jehož tvář odráží skoro chlapeckou radost z toho, že může své příbuzné pokropit studenou sprškou.

Ženich před svatbou odhalil nejtemnější tajemství o své nevěstě. Z jeho reakce všem spadla brada

Mnozí by chtěli na své svatbě také takovou legraci

Podle serveru Webniusy získala tato svatební nahrávka velmi rychle přes 8 milionů zhlédnutí. Je vidět, že lidé se takovými příspěvky opravdu dobře baví. Mnoho lidí také počínaní novomanželů nezapomnělo okomentovat. „Muž na tento okamžik čekal celý život,“ napsala komentující, kterou zaujal ženichův nadšený šibalský výraz.

@lucazed1 Couple of the year ❤️ vi amo #cuoplegoals #love #weddingday #wedding #weddingvibes #bride ♬ Space Travel – Official Sound Studio

„Pokud moje svatba nebude taková, tak nechci nic,“ ocenila další komentující originální nápad i to, jak se všichni dobře pobavili. Zda se snad tento nápad ujme a v budoucnu budeme svědky dalších podobných svatebních záběrů, to se teprve uvidí, ale už teď mají bod za pobavení milionů lidí. Na SvětěKreativity se můžete podívat na jinou svatbu, která předčila všechna očekávání. Ženich s bolestivou nemocí dojal nevěstu.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*