Ženich se před oltářem přiznal, že miluje ještě někoho dalšího. Ukázal do davu hostů a svou vyvolenou dojal k slzám

Fotografie: Depositphotos

Ženich na své svatbě prohlásil, že miluje někoho jiného. Z celého projevu se však stala velmi dojemná chvilka, která přiměla k pláči nejedno oko.

Svatební den je pro většinu lidí jedním z nejdůležitějších okamžiků celého života. Slíbit si totiž s někým lásku a věrnost už napořád je vskutku velkým životním krokem, a tak by tento den měl být co nejkrásnější. Většinou tomu tak skutečně je a kromě úsměvu a radosti nechybí ani další skutečně silné emoce. Jinak tomu nebylo ani v případě tohoto páru. Pak však ženich udělal něco, co všem vehnalo slzy do očí.

Nečekané vyjádření

Svatba Jessicy a Jeffersona byla skutečně nádherným okamžikem. Nevěsta i ženich byli nádherní a s láskou v očích si užívali momentu, kdy se stávali svými. Před výměnou manželského slibu však Jefferson všechny ohromil tím, že přiznal, že miluje také někoho jiného. V obřadním sálu to okamžitě ožilo a všichni přítomní s napětím čekali, jaká je pravda.

Fotografie: Freepik

Poté se otočil přímo k dívce, která stála za ním, a prohlásil něco, co všem zúčastněným vehnalo slzy do očí. „Kdybych měl o něco požádat Boha, bylo by to pouze to, abys ty byla moje dcera. Byl bych nejpyšnějším otcem na světě, kdybych měl tak krásnou, inteligentní a vzdělanou dceru, jako jsi ty.“ Tato slova věnoval své osmileté nevlastní dceři Giovaně, které, stejně jako její matce, slíbil, že ji bude milovat a sdílet s ní svůj život.

Fotografie: Freepik

Nejdojemnější moment svatby

Po tomto prohlášení se Jefferson své nevlastní dceři podíval do očí a slíbil jí, že tady pro ni bude navždy a kdykoliv se na něj může obrátit. „Dávám ti také svou lásku, budu se o tebe starat, chránit tě a nikdy nedovolím, aby se ti něco stalo.“ Po těchto slovech vzala do rukou mikrofon maličká Giovanna, která svému nevlastnímu otci s dojetím poděkovala.

Fotografie: Freepik

Ačkoliv je Jeffersonovi opravdu těžce rozumět, tento dojemný moment nejenže přiměl k slzám všechny svatebčany, ale také tisíce dalších lidí na sociálních sítích. Ti s mladým mužem sdílejí jeho nadšení a vroucné city a podle jejich prohlášení se jedná o nejkrásnější svatební proslov všech dob. Podívejte se sami a uznejte, že je tento moment skutečně výjimečný a slova nastávajícího ženicha nádherná a plná citu.

Zdroj: Rec On Cine Concept