Žena se rozhodla pro zásadní změnu. Navštívila stylistu a ten ji změnil k nepoznání

Každá žena se chce cítit v jakémkoliv věku krásná. Některé dámy však o svůj vzhled příliš nedbají a značně se to na jejich vizáži podepíše. Častými důvody je nedostatek času kvůli malým dětem, horší ekonomická situace, psychické potíže. To vše může způsobit unavenou pleť, poškozené, suché vlasy, vrásčitou kůži. Stačí ale pár věcí ve svém životě změnit a více o sebe dbát a výsledek je geniální.

Tento příběh je o starší dámě Mary Johnson, která se po několika letech rozhodla pro radikální změnu svého vzhledu. Již se sama sobě nelíbila, trpěla prohlubujícími se depresemi a také se obávala, že by ji mohl opustit snad manžel.

Změna vzhledu jako životabudič

Šedesátiletá žena se tedy jala hledat vhodného stylistu, který by jí pomohl vzhled změnit. Nakonec narazila na stylistu Christophera Hopkinse a rozjela se za ním do Minneapolisu. Na cestě jí také podpořila její vnučka s manželem. Mary se cítila zlomená nejen tím, že o ní jako ženu její manžel již nejevil zájem, ale ranila jí hluboce i ztráta vlastní matky. Proto se velmi na změnu těšila, věřila, že pro ni bude jakýmsi životabudičem.

K Christopherovi přijela žena jako šedivá myška. Pleť měla velice bledou, až zašedlou, vlasy již se šedinami a neupravené. Stylista ale věděl, že pod tou slupkou dříme krásná a veselá žena, a tak se rozhodl ji probudit.

Mary omládla o mnoho let

Nejdříve stylista Mary obarvil vlasy na světle hnědou barvu s blonďatými odstíny v oblasti čela, což ženu velice příjemně rozzářilo, pak ji vlasy zkrátil na praktické mikádo. Z Mary se postupně stávala jiná žena. Už po obarvení vlasů bylo znatelné, že se jí zlepšila nálada. Pak ještě zbývalo aplikovat na její pleť vhodný make-up. Ten ji doslova rozzářil.

Christopher z Mary udělal přímo královnu. Vnučka i její manžel byli u vytržení, jak se proměna perfektně povedla. Mary nyní může začít novou etapu svého života, která bude jistě o dost šťastnější, díky novému atraktivnímu vzhledu.

Fotografie: Makeoverguy

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]