Při opravě auta se otec podíval smrti do očí. 8letý syn dostal nápad 5 vteřin poté, co otec ztratil naději

Fotografie: Depositphotos

Teprve osmiletý chlapec byl svědkem nepříjemné situace, která se stala jeho otci. Ač se snažil ze všech sil, nebyl schopen mu pomoci. Naštěstí pomohl zázrak a odvrátil neštěstí.

Stephen jednoho dne opravoval na svém pozemku auto, nedaleko si hrál jeho osmiletý syn J. T., jak informoval web Newly. Pojistka, kterou měl pod autem přidělanou, aby byl v bezpečí, ale náhle selhala a auto se na nebohého otce zřítilo. Jeho syn celé situaci přihlížel a neváhal a k autu se ihned vrhl. Ať se snažil, jak chtěl, nebyl ale schopný uvízlému otci pomoci.

Bratr nebyl po ruce, malý hoch si se situací nevěděl rady

Společně s nimi auto opravoval také starší syn muže, 17 letý Mason. Ten se bohužel při manipulaci s motorem poranil, musel si jít domů ránu ošetřit a v tu chvíli došlo k neštěstí. Otec nechtěl zbytečně ztrácet čas čekáním a tak vlezl pod auto a pokusil se pokračovat v jeho opravě bez pomoci staršího syna. Bohužel se v jednu chvíli uvolnila pojistka a auto kleslo přímo na mužův hrudník. Popis celé situace byl později zveřejněn na síti YouTube a vy se na video můžete podívat níže.

Auto muže doslova namáčklo na zem, jeho osmiletý syn celou situaci viděl. Muž se chvíli snažil s autem zápasit, poté ale omdlel a jak později řekl, předpokládal, že se jedná o jeho konec. Malý J. T. se ale mezitím snažil otci pomoci, neustále zkoušel auto z otce dostat pryč, i když bylo jasné, že se mu to nemůže podařit.

Neplodný pár přivítal na svět hned trojčata. Lékaři mají jediné vysvětlení, které dvojici vyrazilo dech

Záchrana trvala neuvěřitelných 15 minut

I přesto, že se situace zdála bezvýchodná, chlapec neustále skákal na klice, která auto podpírala, a snažil se jej za pomoci páky z otce nadzvednout. Pro web Newly se muž vyjádřil, že najednou ucítil ohromnou úlevu, malému chlapci se podařilo o kus auto nadzvednout a otec měl šanci dostat se ven. Jakmile byl muž mimo auto, J. T. doběhl domů a řekl bratrovi, aby zavolal pomoc. Na místo byl ihned vyslán záchranářský vrtulník.

Celá situace se jeví jako malý zázrak, muž vyvázl pouze se zlomenými žebry. Při rekonstrukci případu byl chlapec požádán, aby ukázal, jak auto z otce dokázal zvednout, i přesto, že se hoch snažil sebevíc, s autem se mu nyní pohnout nepodařilo. Oba dva se shodují na tom, že u nich stál anděl strážný a malému chlapci dodal sílu. Nejen jemu, i mladé mamince trojčat se stal v životě zázrak, její osud jsme čtenářům deníku SvětKeativity přiblížili nedávno.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]