Zaplatila si parkování před domem, ale pak tam začalo stát podivné auto. Vzkaz na okně ji srazil do kolen

Fotografie: ŠJů / Creative Commons / Attribution 2.0

Mít zaplacené parkovací místo není levnou záležitostí. Tato žena byla tedy právem naštvaná, když na jejím místě stálo cizí auto. Po chvíli ale byla v šoku ze vzkazu, který našla za stěračem.

V dnešní době je velice málo parkovacích míst a je to z toho důvodu, že pohodlnost lidí je stále větší – a také je větší jejich lenost. Lidé tedy mnohdy jezdí autem i jen několik metrů, protože se jim nechce chodit pěšky. Kvůli tomu, že nemají kde parkovat svá auta, si poté musí zaplatit parkovací místo. Cizí lidé ale kolikrát ignorují fakt, že na určitém místě nemají stát, a vznikají rozepře. Tato žena byla velmi naštvaná, když na jejím parkovacím místě stálo cizí auto. Po chvilce si ale všimla něčeho divného.

Lidé chtějí parkovat co nejblíže bydlišti

Ti, kteří vlastní auto, ale nemají svou vlastní zahradu či dvůr s parkovacím stáním, mají jedno velké přání. Chtěli by parkovat co nejblíže k domu a pokud by to bylo možné, tak přímo před vchodem. Takové přání ovšem nelze splnit všem a pokud člověk bydlí v panelovém domě, může stát před vchodem jen pár aut, a ne všechna. Ostatní se tedy musí smířit s tím, že budou muset kousek cesty ujít, než dojdou domů od auta.

Lidé jsou příliš pohodlní

Protože mnoho osob nechce chodit velkou vzdálenost, aby se dostali domů, začnou se poohlížet po tom, jaké jsou ceny za parkovací místo. Tato záležitost však není vůbec levná, a tak se mnoho lidí lekne ceny a své plány s koupí parkovacího místa si rozmyslí. Někoho ale cena neodradí, parkovat blíže domu je pro ně přednější.

Fotografie: Pixabay

Hádky mezi sousedy

Když už si člověk oběhá všechny úřady, zaplatí za parkovací místo a je rád, že může parkovat blíže k bydlišti, mohou se objevit problémy. Tyto problémy většinou dělají lidé, kteří nerespektují to, že někdo jiný si za dané místo zaplatil, a i přes to se na něj postaví. V takovém případě má majitel/pronajímatel parkovacího místa právo na to, aby zavolal policii, jež hříšníkovi udělí pokutu.

Žena našla na svém místě jiné auto

Není nic horšího, než když se vracíte v pátek večer domů z práce a zjistíte, že na vašem parkovacím místě, které si navíc pravidelně platíte, stojí cizí auto. Této ženě se stalo přesně to samé – ale nebylo to všechno. „Když jsem přijela domů, zjistila jsem, že na mém místě stojí někdo jiný. Pochopitelně jsem byla hodně rozčilená a šla jsem se podívat, co je to za auto,“ sdělila Hanka, jež doufala, že to bude klidný večer.

Vzkaz, který našla, ji pobavil

„Když jsem došla před auto, všimla jsem si vzkazu za stěračem a přečetla si ho.“ Na papírku byla napsaná jen jedna věta. Hanka se při vzpomínce na ni trochu pousmála a pokračovala ve vypravování. „Souložím s vaší sousedkou, hned budu zpět,“ stálo na papírku. Po přečtení si tedy zaparkovala auto jinde a šla domů.

Když už přicházela ke svým dveřím, všimla si, že od sousedky vychází muž ve věku 60 let. Ten si poté sedl do auta, které parkovalo na Hančině místě, a odjel. S touto vtipnou historkou se Hanka musela podělit na sociálních sítí a podle všeho pobavila i ostatní uživatele, již pochválili mužovu upřímnost.

Zdroj: Tag24

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*