Chtěla sledovat film. Místo toho ji čekala netradiční žádost o ruku

Měla to být obyčejná návštěva kina, ale nakonec z toho bylo něco zcela jiného. A to netradiční žádost o ruku. Vše vymyslel její partner, který chtěl svou dívku dokonale překvapit. A podle její reakce v kině, ale i podle toho, jak o této události všude vyprávěla, se to povedlo více než dobře.

Pozvání do kina

Na začátku všeho bylo pozvání do kina. Partnerka samozřejmě souhlasila, jelikož filmy milovala. Nečekala však, v co se daná návštěva změní a že její partner chystá něco jiného než sledování filmu. Měla to být jeho unikátní žádost o ruku, na kterou jeho partnerka nikdy nezapomene.

Odešel na toaletu

Po chvíli partner své dívce oznámil, že musí odejít na toaletu. To jí nepřišlo nijak divné. Prostě potřeboval, tak šel. Co jí ale už divné přišlo bylo to, že se delší dobu nevracel. Najednou začínala dumat, kde by mohl být. On měl v tu chvíli vzadu doslova plné ruce s tím, aby vše dokonale zorganizoval a aby mu žádost o ruku vyšla doslova do posledního puntíku. Když bylo vše připraveno, mohlo se to spustit.

Konec filmu

Film najednou zhasl, v kině se setmělo a na plátně se objevilo něco zcela jiného. A to partnerovo vyznání o tom, že je to právě ona, která je jeho láskou. Už v tu chvíli byla dívka velmi dojatá. Ato nečekala, co se stane za chvíli. Přišel k ní její partner, dokonale oblečený, s květinou a samozřejmě s tím hlavním. Byl to nejenom prsten, ale byla to samozřejmě i ona tolik důležitá věta. Tedy otázka na to, zda si ho vezme, nebo ne.

Co dívka odpověděla

Zajímá vás, jak vše skončilo? Odkážeme vás na video níže, kde se můžete sami podívat na celý příběh této netradiční akce. A pokud předpokládáte, že řekla ANO, nepletete se. Jak by také ne. Copak se dá na takto do posledního detailu promakanou žádost o ruku odpovědět i něco jiného, než je vyslovení souhlasu? Je jasné, že nikoliv.