Nevěsta si na svatbě připravila taneční překvapení se svým otcem. Sklidili nadšený potlesk

Fotografie: Depositphotos

Tohle nikdo nečekal. Svatební hosté byli ohromeni, když se rozjela svižná hudba a nevěsta s otcem začali předvádět nacvičený tanec.

Každý se snaží, aby jeho svatba byla nezapomenutelným zážitkem. Od výzdoby přes šaty až po zábavu pro hosty. I tato nevěsta měla v plánu zanechat v hostech trvalý dojem, který hned tak nikdo nepředčí. Na pomoc si vzala svého otce, jenž svolil a dva měsíce s ní trénoval tohle překvapení, kterým pobavili nejen všechny přítomné, ale i celý internet. Podívejte se, jak se jim to povedlo.

Z pomalého ploužáku svižná samba

„Když vy a váš táta všechny překvapíte na vaší svatbě… Počkejte si na to!“ tak zněl název příspěvku, který Kalista Kassidy umístila na svůj tiktokový účet. Tato 21letá tanečnice a modelka si totiž pro svatební hosty připravila opravdu nečekané překvapení. Se svým otcem Dougem Millerem trénovali několik měsíců, aby to mohli na svatbě pořádně rozbalit.

Video začíná pomalým tancem otce s nevěstou. Oba se drží v objetí a pohupují se v rytmu pomalých tónů. Pak se však z reproduktorů ozve něco mnohem svižnějšího. A show začíná. Nevěsta svému otci sundá sako a začnou předvádět nacvičené číslo. Nechybí v něm kroky energické samby na píseň „Let’s Get Loud“ od Jennifer Lopez. Melodie se však svižně mění, a tak se hosté dočkají i disco kreací na „Push It“ od Salt-N-Pepa nebo „Can’t Touch This“ od MC Hammera.

Taneční vlohy se v nich nezapřou

Dvojice, v níž ani jeden nezapře své taneční vlohy, je hlasitě povzbuzována svatebními hosty. Potleskem a výskotem dávají najevo, že tohle je opravdu překvapilo, a z jejich čísla jsou nadšení. „Ráda vystupuju před lidmi! Takže jsme věděli, že něco takového budeme dělat ještě předtím, než jsem byla vůbec zasnoubená. Moje máma je taneční choreografka, takže to dávalo smysl,“ řekla Kalista pro časopis People.

Měli mít svatbu snů: Z toho, co zjistila chvilku před obřadem, jí ztuhla krev v žilách

@kalistakassidy When you and your dad surprise everyone at your wedding… wait for it! 🤣 #fatherdaughterdance #brideandfatherdance #daddydaughterdance #weddingmoments #wedding #weddingtiktok #babygotback #surprisedance #weddingideas #funny #fob #weddingdance ♬ original sound – kalistakassidy

Také se svěřila, že taneční číslo trénovali každou neděli, když přišli se snoubencem povečeřet do domu jejích rodičů. Nácvik jim nakonec trval necelé dva měsíce a opravdu se jim povedl. Úžasný tanec otce s nevěstou si získal velkou popularitu i na TikToku, kde jej během chvíle zhlédlo přes milion lidí. Sami můžete posoudit, jak se jim svatební překvapení povedlo. Na Světě Kreativity se můžete podívat také na jiný novomanželský tanec, který ohromil hosty i internet.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]