Před kostelem polili nevěstu červenou barvou. Muži byli najatí rodinou ženicha

Fotografie: Depositphotos

Ženichova rodina nebyla nadšená z toho, že si jejich syn bere společensky níže postavenou dívku. Snažili se svatbu překazit, najali si dokonce tři muže, aby ji polili barvou.

Na svatební den se každá nevěsta těší a chce, aby byl dokonalý. V tomto případě však všechno rozhodně nešlo podle plánu. Jak informoval server Novinky, ženichova rodina se svatbou nesouhlasila a podnikla řadu kroků, aby ji překazila. Začalo to předstíraným infarktem tchyně a pokračovalo zničením svatebních šatů. Navzdory všemu si však zamilovaný pár nakonec řekl své ano.

Najali si tři muže, aby svatbu překazili

Nevěsta zůstala jako zkoprnělá, když ucítila studenou tekutinu na svých zádech a viděla vyděšené pohledy svatebčanů. Ještě před vstupem do kostela ji dva neznámí muži polili rudou barvou, která vypadala jako krev. Celé její šaty byly zničené. Podle NYPost řekla, že nejhorší na tom byl pohled do tváře její matky, protože ta si původně myslela, že její dcera byla fyzicky zraněná.

Hned věděla, odkud vítr vane. Její tchyně, ale i tchán a sourozenci jejího budoucího manžela s touto svatbou nesouhlasili a nikdo z nich se na ni ani nedostavil. Zato si najali tři muže, aby svatbě zabránili. Dva měli nevěstu polít barvou a třetí vše natáčel. Zničené šaty ji však neodradily. Nevěsta se rychle jela domů převléct a nakonec se vdávala v dlouhých jemně zlatých šatech.

Chudá nevěsta se jim nelíbila

Když však přišlo na svatební focení, objevili se na svatbě policisté. Těm ženichova rodina anonymně oznámila, že na svatbě se konzumují drogy. Když nic nenašli, zase odjeli pryč a svatba pokračovala. Už od začátku jejich vztahu bohatá rodina z Mexika syna odrazovala. Nevěsta byla z chudé vrstvy a rodiče si pro něj představovali někoho movitějšího. Byli přesvědčeni, že jeho dívka je zlatokopka.

Měsíce plánování svatby málem přišly vniveč, když ženich odpověděl „Ne“. Poté přišlo dojemné vysvětlení

Když syn oznámil matce, že se se svou přítelkyní zasnoubil, ta předstírala infarkt a nechala se odvézt do nemocnice. Jeho otec ho dokonce vyhodil z rodinné firmy. Práci mu však nabídla rodina jeho strýce. Ti jej milují a přeji mu manželské štěstí. A to ještě není všechno. Když se příbuzným nepodařilo překazit svatbu, snažili se sabotovat jejich líbánky. Sebrali ženichovi pas a vízum, a dokonce se snažili uplatit cestovní kancelář, aby zájezd neodjel.

Ani to jim však nevyšlo a novomanželé nakonec na líbánky odcestovali. Zdá se však, že to v budoucnu nebudou mít jednoduché. Mnoho lidí se obává, že příbuzní budou škodit i nadále, a jsou přesvědčení, že velké problémy nastanou ve chvíli, kdy jejich snacha otěhotní. Příběh však také dokazuje, že láska hory přenáší, a když někoho opravdu milujete, nic vás nezastaví. Na SvětěKreativity si můžete přečíst o jiné tchyni, která novomanželům totálně zničila svatbu.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]