Tchyně novomanželům neomluvitelně zničila svatbu. Zbytečně přerušila obřad i první tanec

Fotografie: Depositphotos

To, že některé tchyně dokáží svoje snachy pěkně vytáčet, není žádnou novinkou. Tato tchyně se však nezastaví snad před ničím. Ani svatba jí není svatá.

Nevěsta se na svém TikToku podělila s ostatními o zážitky ze své svatby. Rozhodně však nevyprávěla, jak bylo vše růžové a jak byla tou nejšťastnější nevěstou na světě. A to z jediného důvodu. Její tchyně dělala na svatbě všechno pro to, aby ji zkazila. A také se jí to povedlo. Udělala hned několik přešlapů, nad kterými zůstává rozum stát.

Tchyně se nestyděla přerušit první tanec

Má to být ten nejkrásnější den v životě, kdy si berete milovaného partnera. Nadřete se s přípravami svatby, stojí to plno peněz a pak v den D všechno pokazí vaše nastávající tchyně. Právě o takový zážitek se podělila mladá novomanželka Stasia. Ve svém příspěvku na TikToku se ptá: „Přerušila vaše tchyně váš první tanec nebo zničila vaši svatbu? Protože ta moje ano!“

Podle deníku TheSun se tchyně opravdu nezdráhala a přišla přerušit první tanec. Stasia řekla, že byli s manželem sami na parketu, tančili na romantickou píseň a také se líbali. Jednoduše si užívali první tanec, na který všichni hosté čekají. Tchyně je však nenechala v klidu ani dvě minuty. Stasia prý cítila, jak ji někdo poklepal na rameno.

Přerušila i jejich obřad

A byla to tchyně, která s úsměvem řekla: „Mohu dostat zpět svého syna?“ Podívali se na sebe s manželem, pak na ni a snažili se celou trapnou situaci zahrát do autu a od tchyně odtančili. Ta se musela z parketu potupně vrátit zpět ke stolu. Později se Stasia dozvěděla, že její otec tchyni varoval, aby na parket nechodila a nepřerušovala první tanec. Ta si však nedala říct a byl to pěkný trapas.

@stasiasvcks♬ original sound – sitting in ur favorite chair

Stasia také zveřejnila video z obřadu, na kterém je vidět, jak se tchyně v první řadě zvedá a přerušuje jejich sliby tím, že synovi podává kapesník. „Z videa to tak možná nevypadá, ale byl uprostřed věty a vyznával mi lásku. Je to dospělý muž a nepotřeboval, aby mu podala papírový kapesník a tím přerušila jeho sliby.“ To, že na svatbě oznámila Stasino těhotenství, aniž by se jí na cokoliv zeptala, už je jen třešnička na dortu.

Nečekaný svatební dar ukončil dlouholeté přátelství. Po otevírání obálky zůstali novomanželé paralyzováni

Svatbu pak tchyně zakončila pláčem, když zjistila, že novomanželé stráví svatební noc v hotelu, a nikoliv na její rozkládací sedačce v obýváku. Hádejte proč asi? Ze Stasina vyprávění vyplývá, že se má se svou čerstvou tchyní opravdu na co těšit. Jediná záchrana pro ni je, že od sebe žijí poměrně daleko. O ještě horší tchyni, která totálně zkazila svatební obřad, jsme na SvětěKreativity psali před časem.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*