10letá dvojčata znervózněla z pesimistických pohledů publika. O sekundu později diváci bouřlivě tleskali

Fotografie: Depositphotos

Zdá se, že tato dvojčata mají nakročeno na úspěšnou krasobruslařskou kariéru. Podívejte se, jak úžasně tančí. A to je jim teprve 10 let.

Nicholas a Sophia Kartashovi jsou desetiletá dvojčata. Už od malička se věnují společenskému tanci a krasobruslení. Jejich píle, talent a hodiny tréninku se rozhodně vyplatily. Svými výkony předčí i mnohem starší krasobruslařské páry. Podívejte se na jejich nedávné vystoupení na mezinárodním šampionátu, kde zazářili svým mimořádným talentem.

Tanci se věnují od čtyř let

Rodiče těchto dvojčat jsou sami vášnivými tanečníky. Jejich otec Danila se věnoval už od dětství tanci v Rusku. Maminka Nuria pochází ze Španělska a věnovala se baletu už od pěti let. Nebylo tak nic zvláštního, že svá dvojčata také vedli k lásce k tomuto umění. Kromě společenských tanců však sourozenci přidali ještě i krasobruslení.

Nyní se prezentují především jako krasobruslařský taneční pár a sklízejí velké úspěchy. Díky intenzivnímu tréninku, se kterým začali ve čtyřech letech, mají divákům co nabídnout. Na jejich youtubovém kanále sdílí s ostatními vystoupení na tanečním parketě i ta na bruslích. Ve videu níže se podívejte na jejich nedávné vystoupení z mezinárodního šampionátu v Nizozemsku.

Dojemné vystoupení nestárnoucích seniorů: Svým tanečním talentem dokázali, že věk je jen číslo

Obdivuhodná je i jejich interakce s publikem

Jako doprovod si vybrali píseň Cruella De Vil ze 101 dalmatinů. „Jejich schopnost spojit se s publikem je to, co skutečně odlišuje Nicholase a Sophii od ostatních,“ píše web MadlyOdd. Jejich synchronizace na ledě je skutečně obdivuhodná. Troufnou si i na zvedané figury, které pro tak malé děti rozhodně nejsou nic lehkého. Jejich jízda je perfektně plynulá a kromě vypilované techniky působí díky ladným pohybům velmi přirozeně.

Léta přísné rutiny, která pro ně začíná každý den brzy ráno, se začínají vyplácet. Sami se podívejte a posuďte, jestli z nich neroste pár, který bude za pár let sklízet medaile i v seniorských kategoriích. Na SvětěKreativity se můžete podívat i na vystoupení dvojčat, která rovněž okouzlují svým krasobruslařským nadáním.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]