Skeptičtí přihlížející se při nástupu postaršího páru na parket začali rozcházet. Šeredně se však spletly

Fotografie: Depositphotos

Tento taneční pár své dovednosti společně předvádí už přes 30 let. Stále se věnuje různým soutěžím a vystoupením. Jeden ze svých tanců předvedl i na lekci pro seniory.

Talent se většinou nese celým životem, a pokud se na něm pracuje, nikdy se na něj nezapomene. Můžete z něj těžit ještě dlouhou dobu a rozdávat ho i ostatním v podobě různých lekcí, kurzů nebo učitelství třeba ve škole. Je důležité získané informace předávat dál a podělit se o ně. Na tom totiž přežívá doslova celé lidstvo. Stále však musíte od někoho získávat nové poznatky. Kromě toho se ale aktivně věnujte i zábavě, při níž se dá váš talent rozvíjet.

Starší lidé mají sedět u televize

Přesně takový názor převládá v Polsku. Podle většiny lidí už máte ve vyšším věku všechno odžité a radši byste neměli nikde „strašit“. Jen si doma spokojeně zalézt pod deku, koukat se na televizi a zůstat tam, dokud se neunudíte k smrti. Společenský život pro vás skončil s přicházející šedesátkou. Všechny akce jsou jen pro mladé lidi, vy jste na to měli již dostatek času a teď přišel jejich čas. Přesně takové bludy se Charlie Womble a Jackie McGee snaží vyvrátit. Ukazují lidem, že šťastně se dá žít v každém věku.

Taneční pár

Tito dva se spolu znají už pěkně dlouho. Společně se věnují tanci přes 30 let a stále v tom pilně pokračují skoro každý den, i když mají šedesátku dávno za sebou. Celý život jezdili na různé soutěže a vystoupení a předváděli lidem své těžce vydřené taneční umění. Nyní si vše už jen užívají. Založili si vlastní taneční školu, kde pořádají různé lekce jak pro děti, tak pro dospělé. Jejich taneční večery se stávají čím dál populárnější a mívají hodně účastníků, kteří chtějí svůj čas strávit v kvalitní společnosti.

Na svých lekcích se běžně věnují předtaneční, kde ostatním ukážou něco ze svého repertoáru. Dále se už věnují svým hostům a jejich večernímu tanci. Jeden z takových malých tanečních útržků se stal internetovým hitem po tom, co ho někdo natočil na video a zveřejnil na platformě YouTube. Jsou zde zachyceny jejich hbité nohy, které stále stejně kmitají do rytmu. Tanečníci rovněž celou dobu posílají úsměvy od ucha k uchu na všechny strany. Všichni v místnosti jsou z toho nadšení a stejnou radost pak vkládají do svého vlastního tance.

svatba nohy

Novomanželé si připravili nezapomenutelný tanec. Není divu, že nahrávku komentují uživatelé z celého světa

Štěstí kvete v každém věku

Když vám odrostou děti, je příjemné vracet se zpátky ke starým koníčkům, nebo objevovat nové. Je důležité se stále zaměstnávat, abyste nezakrněli a moc nezlenivěli. Přece jen štěstí a radost ze života eliminují spoustu spouštěčů zdravotních problémů. Nezapomínejte na sebe.

Zdroj: Planeta PL

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]