Při pohledu na obézní tanečnici se diváci smáli. Po pár okamžicích si čistou nádheru začali natáčet

Fotografie: Depositphotos

Dívce se lidé na internetu smáli kvůli vyšší váze. Navíc se celý život věnuje tanci a různým druhům choreografií. Chtěla na to vyjádřit svůj názor speciálně, a tak natočila video s emotivním tancem.

Lidé občas nevědí, k čemu všemu by se vyjadřovali. Každý má na vše svůj názor, což je v pořádku, ale někdy se přece jen nehodí jej vyjadřovat veřejně. Můžete lehce někoho urazit. Některá témata jsou opravdu ošemetná a lidé na ně jsou dost citliví. Obzvlášť co se týče typu postavy a kil na váze. Ne, každý člověk má v rukou své vlastní přibírání. Způsobit to může i nějaká závažná nemoc, o které ani nemusíte na první pohled vědět. Nevhodná slova pak velmi rychle zabolí a vzít zpět už je nemůžete.

Posměšky za postavu

Lizzy miluje tanec už od útlého dětství, i když ji z několika kroužků vyhodili, právě kvůli její váze a vzhledu. Nepatřila nikdy mezi nejštíhlejší děvčata z oddílu. Nadále však pokračovala v dělaní toho, co ji opravdu baví. Po nějaké době se ale vypracovala a svou vášeň nevzdávala. Rozhodla se na internetu sdílet videa, kde tančí s ostatními. Na ty samozřejmě sklidila různé reakce. Kromě toho se objevila i v různých magazínech, kde se ostatní snažili zhodnotit, zda se na něco takového vůbec hodí.

Odpověď na urážky

Škaredými komentáři na její osobu se internet jen hemžil. Ze začátku ji to velmi mrzelo, ale pak jí došlo, že existuje i druhá skupina lidí, která se od ní inspiruje. Ona totiž ukazuje to, že i když na něco údajně nemáte ty správné dispozice, můžete se tomu i přesto dlouhodobě věnovat a zbožňovat to. Právě Lizzy dodala spoustě lidem kuráž vydat se vstříc svým snů. Na všechny špatné komentáře se tedy rozhodla odpovědět formou emotivního videa, které všechny vnitřně zasáhlo.

Mluví tam o svých psychických problémech, sebevědomí a lásce k tanci. Dřív měla i strach vystupovat před lidmi a účastnit se společných lekcí, protože ji svíral pocit, že na ni všichni koukají posměšně jenom kvůli její nadměrné váze. Několikrát se v něm rozbrečí a na závěr předvede  taneční kroky z lekcí stepu. Také poděkuje svojí tetě, která ji dostala k tanci po tom, co její matka zemřela při autonehodě a tvrdí, že ji opravdu ve všem podporuje. Zkrátka se stala symbolem pro všechny lidi, kteří mají z něčeho strach.

Ve škole ji šikanovali kvůli jejímu vzhledu. Dnes vypadá jako anděl, patří mezi nejkrásnější ženy světa a muži se o ni perou

Jděte za svými sny

Je důležité držet se svých snů a pracovat na nich. Protože když se jich opravdu držíte, můžete dosáhnout velkých věcí a dokonce ovlivnit svým výborem spoustu dalších, kteří hledají svou cestu.

Zdroj: Megasvet

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]