Matka pravidelně navštěvovala svá nedonošená miminka na jednotce intenzivní péče. Jednoho dne tam na ni čekalo velké překvapení

Fotografie: Depositphotos

Jednou z nejtěžších věcí pro vojáky ve službě je dlouhodobé odloučení od rodiny. Ta je někdy tisíce kilometrů daleko. Mužům chybí děti i ženy.

I ti nejsilnější vojáci a největší drsňáci vám řeknou, že odloučit se od rodiny na dlouhou dobu je opravdu těžký úkol. Dost možná je to na jejich práci to nejtěžší, co je třeba zvládnout. Služba mnohdy znamená zmeškat důležité životní události v životě svých blízkých. Často zmeškají svatby, pohřby a někdy i narození svých dětí. Skyler Cooper sloužil dlouhých sedm měsíců v Kuvajtu.

Jeho žena byla zrovna těhotná

Cydney, žena Skylera, byla těhotná, a navíc se starala o dva malé syny, Leightona a Corbetta, když jejich tatínek odešel bojovat. Cydney čekala dvojčata a doufala, že se její muž vrátí koncem jara domů. Věci však nabraly úplně nečekaný spád, když těhotná žena dostala chřipku. Byla teprve ve 33. týdnu těhotenství. Nemoc zkomplikovala vícečetné těhotenství a ona musela porodit své děti dříve.

Fotografie: Freepik

Malá nedonošená miminka měla zůstat na jednotce intenzivní péče. Jejich maminka s nimi však zůstat nemohla. Doma na ni čekali ještě dva starší chlapci, kteří nemohli zůstat samotní. Se vším se tak musela nějak vypořádat. Musela svůj čas rozdělit mezi své starší syny doma a kdykoliv mohla, dojížděla do nemocnice za svými maličkými dcerkami, které ji také nesmírně potřebovaly. Žena vůbec nečekala, že na ni v této těžké chvíli může čekat příjemné překvapení.

Manžel přijel nečekaně domů

Jednoho dne, když byla Cydney se svými dcerkami v nemocnici, dostala zprávu od svého manžela. Ve zprávě se Skyler ptal, jak se mají. Nakonec však vstoupil do místnosti s balónky, americkou vlajkou a květinami v ruce. Muž prý toto překvapení plánoval celé týdny. Ani tak však nedokázal předpovídat reakci své vyčerpané a statečné ženy. Podle očekávání bylo setkání velmi emotivní.

Fotografie: Freepik

Cydney později přiznala, že zůstala opravdu v šoku. Konečně cítila, že může zase volně dýchat a vše bude v pořádku. Přesto se samozřejmě neubránila slzám štěstí. Překvapená z návratu tatínka samozřejmě nebyla jen jejich maminka, ale také chlapci. Ti byli nejprve zaraženi. Z tátovi přítomnosti však měli ohromnou radost. Stejně jako babička, která do té chvíle pomáhala statečné ženě s péčí o čtyři děti.

Zdroj: YouTube / Good Morning America

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]