Důchodce se v obchodě přiblížil k malému chlapci v nákupním vozíku. Matka v tu chvíli zpanikařila a nevěděla, co dělat

Fotografie: Depositphotos

Někteří lidé se v obchodě neumí chovat ohleduplně a jsou vůči druhým dokonce agresivní. Tento stařík si ale zažil těžké chvilky, a proto se rozhodl, že pro maminku a jejího syna udělá krásné gesto.

Každý člověk musí čas od času vyrazit do obchodu, na nákup potravin a dalšího důležitého zboží. Občas si však s sebou lidé berou i děti, se kterými nebývá nakupování nejjednodušší. Pokud totiž dítě zahlédne určité hračky nebo sladkosti, které se mu líbí, začne vyžadovat jejich koupi. Někteří rodiče nemohou koupit vše, co jejich potomek chce a jejich dítě si poté musí vybrat. Stejně tomu bylo i v tomto případě, ale neznámý dědeček se rozhodl pro velmi dojemné gesto.

Matka vyrazila se synem na nákupy

Jakmile se vydáte s dětmi na nákupy, pravděpodobně nezažijete to nejjednodušší nakupování. To samé zažívala i matka malého chlapce, která se vydala do obchodu se svým synem a babičkou. Když museli chvilku počkat na babičku, její syn Owen si všiml hraček, které začal vyžadovat. Jednalo se o dinosaury, se kterými si v obchodě začal hrát.

Fotografie: Depositphotos

Owen si vybral celkem tři dinosaury, ale jeho matka mu povolila pouze jednoho a nezbývalo mu nic jiného než si jednoho z nich vybrat. Když Owen začal vybírat, prošel okolo nich dědeček, kterého Owen z ničeho nic pozdravil. Tento stařík se na chlapce otočil a také jej pozdravil. Poté si tento neznámý starší muž začal hrát s Owenem a dinosaury, ale matka z toho nebyla příliš nadšená.

Žena byla zpočátku velmi nedůvěřivá

Matka malého Owena se začala trochu obávat a byla ke starci velmi nedůvěřivá. Přeci jen se dědeček nacházel velice blízko k jejímu synovi. Naštěstí ale stařík neměl zlé úmysly a po celou dobu si s chlapcem pouze hrál. Po chvilce vytáhl z kapsy peněženku a strčil jeho matce 500 Kč kapsy. K tomu jí řekl, že má dítěti koupit všechny 3 dinosaury, aby si nemusel vybrat pouze jednoho.

Fotografie: Depositphotos

Žena jeho jednání nejprve nechápala a byla z celé situace trochu mimo. Následně jí dědeček sdělil ještě něco, co ji velmi dojalo. Stařík ženě sdělil, že minulý týden mu umřel dvouletý vnuk, a proto by byl rád, kdyby tyto peníze využila na hračky pro svého syna. Malého Owena nakonec poplácal po zádech, utřel mu slzy a odešel. Malý chlapec na něj volal, že moc děkuje a jeho matka se rozbrečela, protože si uvědomila, jaký krásný skutek pro ně tento dědeček udělal.

Zdroj: Enimerotiko

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*