Test zrakové ostrosti a inteligence: Najdete mezi loděmi 2 papírová letadla?

test dvě vlaštovky

Jsou lidé, kteří mohou mít velmi vysokou ostrost zraku, a tak mohou během několika sekund zahlédnout obě roviny, a jsou lidé, kteří bez pohledu na řešení nemohou najít.

Tento obrázek obletěl svět a není divu, opravdu se z něj člověku zalesknou oči. Stačí hledat papírové letadlo mezi papírovými loděmi, ale jsme si jisti, že je to tak jednoduché? Způsob, jakým jsou lodě umístěny, velmi ztěžuje pochopení obrázku, zkuste si to sami. Tyto typy testů jsou opravdu zábavné, jsou pro nás výzvou a nutí nás soustředit se, přemýšlet a dlouho přemýšlet. V tomto případě se otázka zdá být triviální: hledejte mezi loděmi papírové letadlo. Jak ale vidíte na následujícím obrázku, není to vůbec snadné.

Najdete dvě letadla na obrázku?

Několik uživatelů tuto hádanku sdílelo na sociálních sítích, jako je Instagram a Twitter, kde mnoho lidí uvedlo, že se jim nepodařilo výzvu překonat. Nabízíme vám ji však proto, abyste si ji mohli vyzkoušet sami. Stačí se jen uvolnit, soustředit se a hledat letadla, která vás určitě pobaví.

Jak vidíme na obrázku, jsou zde stovky papírových lodiček, ale podle pravidel je třeba najít dvě letadla, která jsou také z papíru, ale jsou dobře schovaná uvnitř obrázku, je velmi obtížné je vidět. pouhým rozhlédnutím. Podle „hry“ to musí být provedeno za maximálně deset sekund.

test dvě vlaštovky

Pokud nemůžete najít dvě papírová letadla mezi těmito loděmi, řešení je velmi jednoduché a rovnou vám ho prozradíme: trik spočívá v tom, že si uvědomíte, že letadla mají stejnou barvu jako lodě, a proto musíme jít právě sem, abychom viděli rozdíl ve tvaru.

Triky pro překonání vizuálních výzev

Nespěchejte a soustřeďte se na to, abyste se nevraceli zpět a nezjistili, zda tvar, který jste považovali za loď, je letadlo nebo naopak. Musíte vždy postupovat zleva doprava a shora dolů, uvolnit oči, kdykoli potřebujete, a udělat si pauzu na kávu, abyste nabrali sílu a zkusili to později znovu. Ve skutečnosti se nejedná o příliš složitý test, ale vyžaduje bystrost a soustředění, abyste jej mohli provést snadno a rychle.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]