Iluzionista předvedl v televizní talentové soutěži jedinečnou show. Tenisky mu doslova mizely v rukou

kouzelník a karty
Fotografie: Freepik

Kouzelník se rozhodl jít proti davu a ukázal skvělé iluze v televizním pořadu. Chtěl se zaměřit na novodobé pojetí tohoto druhu zábavy, což se mu opravdu povedlo. Zaujal diváky i samotnou porotu.

Talentové televizní soutěže i po letech stále přináší nové objevy. Není tomu jinak ani nyní, kdy začala další řada známého pořadu America’s Got Talent. Stále se objevují další noví lidé, kteří nabízí mnoho, a musí přesvědčit diváky, že na to opravdu mají. Přináší nové směry a druhy všech možných odvětví zábavního průmyslu. Snaží se přinést inovace a nabídnout něco nového a pro diváka neprobádaného. O to se právě pokouší i iluzionista Sangsoon Kim z Jižní Koreji.

Změna pohledu na kouzelnické triky

Muž dorazil do soutěže se sebevědomou výzvou. Chce totiž změnit pohled všech lidí v sále na kouzelnické triky. Vyhýbá se zastaralému kultu původních kouzelníků, kteří pro svoji magii využívají různé kýčovité metody, dramatickou hudbu a opakují to stejné co ostatní. Navíc spousta kouzel byla v průběhu let odhalena, například plošně i v televizních pořadech. Je pak těžké diváka ohromit a zaujmout ho. Někteří dokonce tento typ zábavy přímo nesnáší a odmítají ho.

Tenisky v hlavní roli

Nejprve se všichni v sále tvářili dost nezaujatě, protože očekávali další pohromu v podobě trapného čísla. Naštěstí dokázal zaujmout a publikum si naprosto získal. Už pozitivní hudba hned na začátku značila něco nového a neprozkoumaného. Pak začal se svým magickým kouzlením a diváci byli i s porotou naprosto jeho. Kousek po kousku tahal z papírových krabic různé páry bot. Měnil jim barvy, zvětšoval je, nebo naopak zmenšoval. Vše mu trvalo opravdu jen zlomky okamžiku, takže se žádné kouzlo nedalo odhalit.

Triky sledující naprosto hltali a jen čekali, co dalšího jim ještě zvládne předvést. Jeho show udělala i na porotce skvělý dojem, netajili se obdivem k umění 38letého mladíka. Nakonec se ho rozhodli odměnit potleskem ve stoje. Když došlo na hodnocení, nemohli mu říct nic jiného než 4x ano. Spousta lidí se pak rozčilovala, že měl postoupit rovnou do finále pomocí tlačítka. Bohužel na to ale nedošlo. Určitě se Kimovi podařilo ukázat, že kouzlení nemusí být jen stará známá klasika.

Naděje do dalších kol

Diváci už netrpělivě vyhlíží další kola a jsou zvědaví, co si pro ně ještě Kim připraví. Buď může své místo obhájit a utvrdí všechny v tom, že se odlišuje od ostatních, nebo pohoří. Nezbývá nic jiného, než doufat a držet mu palce.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]