Vystoupení 13letého kouzelníka v talentové show slaví úspěch. Porotci ho jednohlasně poslali do dalšího kola

Fotografie: Tiskové materiály America's Got Talent

Kouzlení se věnuje od pěti let. Teď bojuje v talentové soutěži o výhru. Teprve 13letý chlapec nechal diváky i porotu zírat s otevřenou pusou.

Málokdo nemá rád kouzlení. Některé triky jsou tak dokonalé, že většina lidí nemá ponětí, jak to mohl šikovný kouzelník udělat. Ve známé talentové soutěži se teď pere o postup chlapec, který svými vystoupeními všechny ohromuje. Kromě vynikajících triků je i velmi vtipný, a tak se u jeho čísel všichni vždy od srdce zasmějí.

Malý kouzelník baví porotu i publikum

Malý Aidan McCann pochází z Irska. Už se jednou zúčastnil soutěže Británie má talent a dostal se dost daleko. Letos však začala soutěž Amerika má talent: All Stars, kde mezi sebou soutěží finalisté ze všech zemí, ve kterých se tato soutěž vysílá. Je zde tedy obrovská konkurence a ti nejtalentovanější lidé z celého světa. Malý Aidan se tu zatím rozhodně neztratil. Už po prvním vystoupení dostal „zlatý bzučák“. V dalším kole pak znova předvedl dechberoucí trik.

Na pódium vystupuje malý chlapec v brýlích, vypadá skromně, ale výřečnost a vtip mu rozhodně nechybí. Hned přichází k porotci Simonu Cowellovi a dá mu vybrat z hromádky kartiček, na kterých jsou kreslená zvířátka. Simon si jednu vybere a schová si ji. Pak jde Aidan k Heidi Klum a požádá ji, aby se mu podívala do očí. Chvíli se na sebe dívají: „Dělám to, abych vytvořil silné spojení s danou osobou,“ říká a po krátké odmlce dodá: „Ale ve vašem případě jsem se vám chtěl jen podívat do očí.“

Trik mu vyšel a nikdo nechápe, jak to udělal

Publikum se směje a Aidan předává Heidi krabici s mašlí jako dárek, do které se zatím nesmí podívat. Poté se přesune na pódium, kde jsou umístěné čtyři balónky různých barev. V jednom z nich má být karta, a tak poprosí porotce, aby postupně říkali barvy balonků, jež má propíchnout. Kartička je však až v tom posledním. Po prasknutí balónku padá na zem a Aidan odhaluje publiku, že je na ní obrázek fialové chobotnice.

Pak poprosí Simona, aby ukázal kartičku, kterou si z balíčku vybral. Je to neuvěřitelné, ale Simon ukazuje kartičku chobotnice. Pak požádá Heidi, aby si otevřela svůj dáreček. Otevře tedy krabici a v ní najde plyšovou chobotnici. Publikum ani porota nechápou, jak to mohl udělat. To ale ještě není vše. Aiden dá pokyn a od stropu se na publikum snesou desítky barevných balónků.

Lidé je začnou praskat a v každém balónku najdou kartičku s fialovou chobotnicí. Je to něco neuvěřitelného. Diváci i porota malému kouzelníkovi nadšeně tleskají: „Jsi skvělý komik, jsi skvělý umělec a jsi skvělý kouzelník a hlavně jsi hvězda,“ dostane velkou pochvalu od poroty. A jednohlasně je poslán do dalšího kola. Soutěž stále probíhá, a kdo bude konečným vítězem, se teprve uvidí. Vy se zatím můžete ve videu podívat na toto zábavné kouzelnické číslo. Jak to asi udělal?

Zdroj: Hotpress

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]