Učitel se rozhodl jít do talentové soutěže, svým žákům to ale neřekl. Ti ho podpořili před vystoupením

Fotografie: Pxfuel

Být učitelem je těžké. A ne každý má štěstí na děti, které dostane na výuku. Tento kantor měl tu nejlepší třídu, co mohl. Dokonce ho podpořila v soutěži.

Felix Clemets je učitel tělocviku s neskonalým tanečním talentem. Děti si ho zamilovaly díky jeho vlídnosti a milosti. Nikdy je za nic nepokáral a vždy se k nim choval slušně. Jednoho dne se ve třídě zmínil, že miluje tanec. Děti ho přinutily zatančit jeho oblíbenou choreografii. Od té doby se jim ještě párkrát povedlo ho donutit k tanečnímu vystoupení před třídou. On sám byl vždy okouzlen talentovou show Británie má talent. Rozhodl se, že si do ní podá přihlášku, a nakonec ho skutečně vybrali. To ale ještě nevěděl, co se stane před jeho odchodem na jeviště.

Byl dětmi překvapen

V zákulisí se totiž porotkyně Amanda Holden zeptala, zda jeho žáci věděli, že se do soutěže přihlásil. On prohlásil, že ne. Avšak ony děti se najednou objevily v publiku a nahlas křičely: „Jo, věděly!“ Samotný Felix tomu nemohl uvěřit. Byl neskutečně překvapený a po vstupu na pódium, v obklopení dětí, sklidil obrovský potlesk. Felix se ihned zbavil trémy a začal zářit. Usmíval se a byl šťastný. Nesmírně ho potěšilo, že se za ním jeho žáci zastavili a podpořili ho. Přesně to potřeboval, byl totiž ve velkém emočním vypětí a potřeboval se nějak zklidnit.

Po zatančení na písničku Balance od Lucy Spraggan se dočkal aplausu. Všem se jeho představení nesmírně líbilo. Byl v sedmém nebi. Byl dojatý a nadšený. Nejdůležitější pro něj bylo to, že se na něj dívaly i děti, které tam navíc byly i samy přítomny. To na něj neskutečně zapůsobilo. Celá porota vždy pozná sebemenší chybičky, ale pokud se jim něco opravdu líbí, neváhají si i stoupnout a ocenit člověka potleskem. Pořád se díval na ty svoje svěřence, za které byl rád. Dívali se na něj z hlediště a svého milovaného učitele obdivovali.

Učitelka absolvovala proměnu vzhledu pro školní ples. Zaskočila všechny žáky i rodiče

Líbí se mu rozmanitost

Soutěž je velmi populární, ačkoliv má již 16 sérií. Za tu dobu se událo mnoho, ale jisté tváře zůstávají. Jako třeba porotce Simon Cowell, Alesha Dixon a Amanda Holden. Kvůli nedostatku osob v porotě se k nim připojil i Bruno Tonioli. Tento muž se dříve několikrát objevil v taneční soutěži Strictly Come Dancing, ale této profese již nechal. Na Británie má talent se mu líbí rozmanitost soutěžících. Jeden tam přijde jako zpěvák, další jako tanečník. Lidé zkrátka chtějí světu ukázat svůj talent. To ho na tom zaujalo nejvíce. On sám by rád pokračoval v natáčení i dalších řad této show.

Zdroj: Walesonline

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*