Učitelka absolvovala proměnu vzhledu pro školní ples. Zaskočila všechny žáky i rodiče

Fotografie: Depositphotos

Někteří lidé nosí do práce stále stejný účes, líčení a styl oblékání. Učitelka se jednoho dne oblékla na večerní akci jinak a mnoho studentů ji vůbec nepoznalo.

Lidé občas nemají náladu na to, aby si na každý den vybírali nové oblečení, malovali se každý den jinak nebo si den co den měnili účes. Větší část lidí je pohodlných a z tohoto důvodu se snaží hlavně o to, aby se dostali do komfortní zóny, ze které se jim poté nechce. Tato učitelka nosila každý den do školy stejný styl a když se jednoho dne konal večírek, žádný z žáků ji nemohl poznat.

Lidé mají rádi pohodlí

Snad každý člověk se rád cítí pohodlně. To samé se týká i oblečení, takže pokud si někdo vybírá oblečení do práce den předem, často se mu stává, že se druhý den ráno převléká, protože mu jeho oděv zrovna nepadne a nepřipadá si v něm pohodlně. Na mnoha osobách se také odráží to, jak se právě cítí. Jestliže si tedy na sebe vezmou oblečení, které neustále musí upravovat, velice rychle si toho na nich všimne někdo jiný.

Lidské pohodlí je možná mnohem více důležité než by se mohlo zdát. Člověk je díky komfortní zóně ve větším klidu a nemusí se neustále hlídat a být ve stresu. Jestliže si někdo chce vybrat hezké oblečení, měl by myslet na to, že se v něm musí i dobře cítit a nejen vypadat. Tato učitelka se řídila tím samým. Do školy nosila pohodlné věci, ve kterých vydržela několik hodin sedět nebo chodit.

Učitelka vyrazila všem dech

Jednoho dne se konal večírek, který byl pro učitele i pro žáky. V ten den si učitelka řekla, že i přesto, že se jedná o večírek, na kterém budou i její žáci, vezme si na sebe oděv, který by si vzala i do společnosti pouze dospělých lidí. Když dorazila na akci, mnoho žáků ji ani nepoznalo a většině lidí vyrazila dech. Díky líčení a krásným šatům totiž vypadala mnohem mladší.

Učitelka vypadala úplně jinak

Učitelka na sobě nosila pravidelně klasické džíny, tričko a přes něj košili, díky čemuž se cítila pohodlně a přitom vzbuzovala autoritu. Většinu dní měla vlasy stažené do culíku. Ve školní dny se vůbec nelíčila a pouze si vzala dioptrické brýle. Tentokrát si ale na večírek vzala něco netradičního v čem jí mnoho lidí nepoznalo.

@queenteacher_ To już 25 raz idę na studniówkę 😂 Zawsze chciałam nagrać ten trend #studniowka #princess #bal #sobota #nauczyciel #szkoła ♬ original sound – Ameera♾🤍

Měla na sobě černé třpytivé splývavé šaty a k nim černé lodičky na podpatku. Vlasy si rozpustila a natočila kulmou. Dokonce se rozhodla pro výrazné líčení a také sundala brýle, které vyměnila za čočky. Když dorazila na večírek, všichni jí chválili její vzhled a učitelka je ráda za to, že mohla všem dokázat, že i přes svou profesi a věk zvládne vypadat každý elegantně a krásně.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]