Matka s dcerou uchvátily publikum i porotu. Jejich duet se stal legendárním a byl by hřích ho nevidět

Fotografie: Depositphotos

Oblíbená soutěž „Británie má talent“ je nevyčerpatelnou studnicí obdivuhodných výkonů. Do historie pořadu se zapsaly i matka s dcerou, které předvedly nezapomenutelný duet.

Tato talentová soutěž je oblíbená po celém světě a vynesla na výsluní již mnoho lidí, kteří svými dovednostmi nadchli publikum. Povedlo se to i Aně a Fie Almandovým, které se zápisem do soutěže velmi váhaly. Nakonec své obavy překonaly a dobře udělaly. Jejich vystoupení těší srdce fanoušků i po několika letech.

Společně zpívají teprve rok

Pocházejí z Indonésie, ale před několika lety se rozhodly usadit v Británii. Ana se svěřila, že měla velmi špatné manželství, které vyústilo v její odchod od manžela. Tuto příležitost obě vnímají jako nový začátek a doufají v lepší budoucnost. Společnému zpěvu se však v době vystoupení věnovaly pouhý rok. Je tedy obdivuhodné, jak krásně sladily své hlasy.

Vybraly si známý duet Barbry Streisand a Celin Dion „Tell him“. S těžkou písní se vypořádaly obdivuhodně. Kombinace dívčího hlasu a usazeného, hlubšího hlasu její matky, je skutečnou lahůdkou pro divákovo ucho. A publikum jim dalo jasně najevo, že jejich provedení je špičkové. I obávaný porotce Simon Cowell se po celou dobu vystoupení spokojeně usmívá.

Nadchly i přísného porotce

Po zaznění posledních tónů přemůže dvojici dojetí a obě ženy pláčou. Publikum i porota je odměňuje ovacemi ve stoje. Přísný Simon reagoval takto: „Toto je to nejlepší, co můžete za daných okolností udělat, abyste ukázali, že vy dvě jste naprosto silné a jednotné. Předvedly jste ten nejúžasnější výkon, a že se to líbilo i zdejšímu publiku.”

Fotografie: Freepik

Po vystoupení se dámy svěřily, že měly obrovský strach. Slyšely mnoho vyřazovacích „bzučáků“. Čekaly, že možná i ony budou velmi rychle vykázány z pódia. K jejich překvapení se tak nestalo a dostaly příležitost pokračovat v dalších kolech soutěže. Dvojice se nakonec probojovala až do vysněného finále a otevřely se jim tak dveře k profesionální kariéře.

Spojily zpěv se šířením osvěty

Od doby, kdy se objevily v show, začaly vystupovat na turné „Talents of Britain”. Procestovaly mnoho míst ve Velké Británii a kromě zpěvu se snažily zvýšit i povědomí o domácím násilí, kterým si obě v minulosti také prošly. Spolupracují s organizacemi podporující oběti domácího násilí. Povedlo se jim tak skloubit vášeň pro zpěv a vyzvednutí tématu, kterému je stále věnovaná malá pozornost.

Zdroj: Viaritmo

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]