Pončo: podzimní hit, kterému nechybí šmrnc!

Podzim je tady! Pestrobarevně obalené stromy, ulice zasypané spadaným listím a ranní mrazíky – nyní již není pochyb o tom, že nejbarevnější roční období hrdě převzalo panující žezlo a rozhodlo se nám ukázat v celé své parádě! Při pohledu z okna do barevné přírody se rozhodně je na co dívat a o dech beroucí podívanou nebudete ochuzeni ani při procházkách městem. Letní móda zmizela na nejhlubším dnu našich skříní a o slovo se přihlásilo teplejší oblečení, do kterého se nyní můžeme příjemně zachumlat. Chcete-li jít s dobou a oblékat se dle aktuálních trendů, pak vsaďte na hit nynějších módních příček: kousek, kterému rozhodně nechybí nápad ani šmrnc známý jako pončo!

Ideální kombinace, která vám dokonale padne!

Ponča představují ideální kombinaci toho nejlepšího z odlehčených kabátků a klasických trenčkotů. Již na první pohled si vás získá svým nápadem a jestli je třeba něco ocenit, pak jeho dokonalou praktičnost. Ponča můžete nosit, ať už vám příroda do vínku nadělila jakýkoli typ postavy – všem totiž bude náramně slušet! Dobrou zprávou je, že si jej můžete obléci prakticky k čemukoli – k legínům, džínům i k elegantnímu kostýmku, ve kterém den co den vyrážíte do práce.

Příjemné na pohled i na dotek!

Pletené pončoKapitolou, která si udává směr sama o sobě, jsou pletená ponča. Ta jsou příjemná nejen na pohled, ale především na dotek, takže se do nich můžete nadšeně zachumlat a užívat si jejich laskavého dotyku. Vybírat můžete mezi nejrůznějšími odstíny a rozhodně neplatí, že je třeba sázet na černou klasiku! Na podzim zazáříte i v barevně výrazném modelu, který z vašeho outfitu udělá hravou záležitost a vám tak zvedne sebevědomí i náladu!

Módní kousek, který se nebojí volnosti!

Jednou z výhod ponča je i úžasná volnost, kterou si zaručeně oblíbíte. Pořídit si jej můžete v několika délkách, kterou byste ale měli přizpůsobit své postavě. Delší modely jsou vhodné pro ženy s vyšší postavou, naopak kratší ponča mohou nosit i ženy nižší – ty si je mohou elegantně přepásat vhodným páskem. Pestrý výběr úžasných modelů pro vás připravila modniinspirace.cz, kde naleznete kousky pro jakýkoli typ postavy.

Obrázek: modniinspirace.cz

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]