Šťastné setkání: Voják se otočí, aby viděl svého bývalého vojenského psa běžet k němu

Molli Oliverová pomáhá spojit veterány se svými vysloužilými služebními psy, aby jim umožnila mít druhou šanci na život po boku vojáků, se kterými bojovali. Je to nepopsatelné pouto a je to jen správné, že tito veteráni mají první příležitost přijmout své bývalé bojovníky.

Molli pracuje jako letuška, ale její opravdová vášeň spojuje vojenské muže a ženy se psy, kterým sloužili. S využitím vlastních peněz Molli přiváží vysloužilé psy, aby je jejich vojáci mohli adoptovat a navždy jim dali domov.

Princezna Taylor

My se zaměříme na příběh  Taylor, žlutého labradora, opouštějícího vojenskou stanici. Princezna Taylor Taylor (aka „Tay-Tay“ nebo „Taylor“) , jak psa pojmenovali, sloužila své zemi po celý život tím, že zachránila životy vojáků, na které se zaměřovali i bojovníci z Talibanu.

Cílem Molli Oliverové bylo spojit psa se psovodem, seržantem Tomem Hansenem.

Po letu první třídou, kdy jsou všechny výdaje placené Molli Oliver, Taylor odchází z letadla a otočí se za roh, aby viděl svého nejlepšího přítele. Setkání není nic menšího než potěšující. Je to tak skvělé, že tito dva spolu tráví zbytek života.

Sledujte toto video, které vás zaručeně rozpláče. V tomto videu seržant Hanson úzkostlivě čeká na příjezd Princezny Taylor. Taylor je tak nadšená, že běží přímo do Hansonovy otevřené náruče!