Porotce přerušil vystoupení malého chlapce. Ten potlačil slzy, zkusil to znovu a všem vytřel zrak

Fotografie: Depositphotos

Malý chlapec se rozhodl, že vystoupí v talentové soutěži. Nečekal ale, že narazí na jednoho z nejpřísnějších porotců, kteří tam kdy byli.

Mnoho dětí se hlásí do talentových soutěží, protože jejich rodiče chtějí, aby všichni věděli, že jejich dítě je to nejnadanější. Ale takový rozhodně nebyl případ tohoto malého chlapce. Ten se totiž rozhodl sám, že porotcům a divákům ukáže, co umí. Bohužel ale vše nešlo podle toho, jak si chlapec plánoval. Podívejte se sami.

Byl opravdu talentovaný

Na světě je velké množství dětí, které mají nějaký talent a začnou chodit na nějaké kroužky, aby se jejich talent ještě zvětšoval a zdokonaloval. A jedním z těchto dětí byl i tento malý chlapec, jenž se rozhodl, že se přihlásí do jedné z nejslavnějších talentových soutěží. Největší strach měl z toho, že ho bude hodnotit porotce Simon – a jeho strach se bohužel naplnil.

Fotografie: Pexels

Když vešel na pódium, představil se a řekl, co bude zpívat. Všichni byli z tohoto chlapce úplně naměkko, protože byl velmi roztomilý. Jakmile ale začal zpívat, přerušil jeho vystoupení právě obávaný porotce Simon Cowell. Nikdo netušil, co se mu zrovna honí v hlavě, ale bylo vidět, že chudák chlapec je z toho velmi nervózní.

Dal mu druhou šanci

Porotce mu řekl, že píseň zazpíval úplně špatně. Chtěl, aby zazpíval ještě něco jiného, pokud to má natrénované. Publikum, včetně chlapcovy pyšné matky, bylo šokováno a chlapec se snažil být vyrovnaný a s úsměvem dokázal potlačit smutek a slzy. Ale Simonovu druhou šanci nepromarnil. Podívejte se na jeho úžasné vystoupení sami.

Zdroj: Kærlighed