Porotce ji během zpěvu rázně utnul a donutil ji zpívat bez hudby. Holčička ale dokázala, že v ní talent skutečně vězí

Fotografie: Tiskové materiály America's Got Talent / Řada 14 / Epizoda 4 / Vystoupení 4

V americké verzi populární talentové soutěže se objevil další malý talent, který má nakročeno k úspěšné pěvecké kariéře. Zpočátku to tak ale vůbec nevypadalo.

Hodně zvláštní situace nastala v této talentové soutěži, když obávaný porotce Simon Cowell rázně utnul pěvecké vystoupení teprve 12leté dívky. Donutil ji, aby zazpívala bez hudby, a to ji velmi znervóznilo. Nakonec se však dokázala se stresující situací vypořádat na jedničku a předvedla skvělý výkon. Jak to celé dopadlo, se můžete podívat ve videu níže.

Stop, porotce zastavuje její vystoupení

Ansley Burns pochází z Jižní Karolíny v USA a rozhodla se všem ukázat, co považuje za svoji životní vášeň a poslání. Americké verze talentové soutěže se zúčastnila v roce 2019 a tehdy jí bylo pouhých 12 let. Na pódium tak přichází drobná usměvavá dívka, od níž si toho porotci nejspíš mnoho neslibují. Je však kouzelná, když se baví s porotci a říká, jak je ze soutěže nadšená.

Její osobnost a široký úsměv si okamžitě získaly podporu celého publika. Když začne zpívat, je jasné, že toho má hodně natrénováno. Simon však po pár tónech zastavuje celou produkci. Zvedá ruku nahoru a hudba přestává hrát. Co se děje? Ansley je trochu zmatená. Simon však vysvětlí, proč to udělal. Hudební doprovod v pozadí byl podle něj úplně příšerný a kazil celé vystoupení.

Nakonec musí zpívat bez hudby

„Přemýšlím, jestli bys dokázala sloky zapívat ve stylu a capella,“ čímž myslel zpěv bez hudebního doprovodu. Na tváři Ansley se zračí zděšení. Nemá to takto nacvičené a není si jistá, jestli to zvládne. Je viditelně roztřesená. Nesmíme zapomínat, že jí v tu dobu bylo pouhých 12 let. Simon nemohl přehlédnout, jak tato situace malou zpěvačku vykolejila.

Proto vstal ze svého místa, vzal velký kelímek s pitím a podal ho Ansley, aby se napila a trochu se uklidnila. „Chápu, jak děsivé to pro tebe musí být, ale pamatuj si, že máš skvělý hlas,“ povzbuzuje znovu Ansley, která už je o něco klidnější. A tak se otřepe a začne zpívat znovu, tentokrát bez hudebního doprovodu. Sebevědomě se prochází po pódiu, zpívá a vyžádá si i tleskání publika, jež jí pomáhá udržet se v rytmu.

V budoucnu o ní ještě uslyšíme

A je to ještě lepší než s hudbou. Z malé dívky vychází vytrénovaný silný hlas a publikum jí své sympatie dává hlasitě najevo. I porotci jsou z ní nadšení, a tak se dočká vytouženého verdiktu. Všichni čtyři ji zaslouženě pošlou do dalších kol. Hned v tom následujícím se však situace opakuje, Simon opět zastavil její zpěv. A zase musela zpívat bez hudebního doprovodu. I tentokrát s přehledem postoupila do dalšího kola a nakonec se dostala až do semifinále, což je vzhledem k jejímu věku obdivuhodný výkon.

Ansley, která začal zpívat country písničky v pouhých třech letech, pokračovala v hudební kariéře i po skončení této soutěže. Vydala svůj první singl a nazpívala řadu dalších písní. Momentálně bojuje o výhru v talentové soutěži Voice. Z malé holčičky se stala téměř dospělá žena a její hlas je ještě lepší než před několika lety. Je jasné, že Ansley Burns má nakročeno k úspěšné hudební kariéře a v budoucnu o ní ještě uslyšíme.

Zdroj: Goodhousekeeping

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*