Jeptiška se rozhodla zúčastnit talentové soutěže. Jakmile porotci slyšeli její hlas, okamžitě jim spadla čelist

Fotografie: Depositphotos

Někteří lidé mají tak obrovský talent, že by byla škoda ho před ostatními skrývat. Jako třeba tahle jeptiška, která všem vytřela zrak.

Každou chvilku se na internetu objeví nějaké video z talentové soutěže, kde některý z účastníků ukázal, co dokáže. A může se zdát, že za tu dobu už se neobjeví nic, co by mohlo překvapit, že už lidé viděli všechno. No a potom přijde někdo, kdo všem ukáže, že je možné být ještě lepší. Přesně to se totiž stalo, když na jeviště vstoupila nesmělá jeptiška. No, podívejte se sami.

Přihlásila se do soutěže

Jedna jeptiška z Itálie se rozhodla, že zkusí svoje štěstí v soutěži The Voice. Věděla o sobě totiž, že zpívat opravdu umí a chtěla to ukázat celému světu. Tato soutěž je po celém světě velice populární a vlastně ani není divu. Jeden den o člověku nikdo neví a den další je z něj obrovská celebrita a to jen kvůli jeho hlasu. A tak tomu bylo právě v tomto případě.

Fotografie: Pixabay

Přišla zazpívat celosvětový hit

Asi víte, jak se většina lidí dívá na jeptišky. A představte si, jak se asi tvářili, když na pódium přišla jedna z nich. Samozřejmě jí nikdo nevěřil a spíš si říkali, co tam vlastně dělá. Ale byli na její vystoupení zvědaví, zvlášť když řekla, že se rozhodla zazpívat písničku od Alicie Keys „No one“.

Fotografie: Pixabay

Geniálně zazpívaná píseň

Mohlo by se zdát, že nikdo nedokáže tuhle píseň zazpívat lépe, než právě její autorka. Ale až uslyšíte verzi této jeptišky, nejspíš změníte názor. Opravdu všichni, včetně poroty, byly naprosto v šoku.

Porota, která byla otočená k soutěžící zády, okamžitě poznala, že tato žena má skutečný talent. Během chvilky se otočili úplně všichni a shodli se na tom, že tato žena má obdivuhodný talent. Podívejte se také na toto úžasné video, dost možná neudržíte slzu.

Zdroj: YouTube / The Voice of Italy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]