10letý autistický chlapec zapůsobí v show podobné Československo má talent. Ze slov rozhodčích je dojatý k slzám

Fotografie: Depositphotos

Pokud jste pravidelnými diváky talentových soutěží, tak jistě víte, že někteří účinkující umí příjemně překvapit. Tento chlapec nastoupil před porotu, a nakonec mu lidé tleskali ve stoje.

Talentové soutěže se během několika let rozšířily téměř do všech zemí a lidé je milují. Díky těmto televizním pořadům totiž mohou sledovat cizí lidi, kteří přijdou na pódium a ukáží svůj talent. Někteří díky němu postoupí do dalšího kola a vždy na konci celé soutěže se vybere 1 výherce. Do talentové soutěže se vydal i mladý chlapec, který předvedl skvělý výkon.

Účastníci talentové soutěže

Díky tomu, že do podobných televizních show mohou přijít lidé v různém věku, mohou se diváci i porota vždy těšit na dalšího účinkujícího. Při sledování tohoto pořadu totiž nikdy nevíte, jaké další vystoupení vás čeká a co předvede člověk, který přichází na pódium. Mnoho lidí má tendence odsuzovat ostatní jen podle vzhledu a podle prvního dojmu, ale i tato show může společnost naučit, že se to nevyplácí.

Někdy totiž na pódium dorazí zcela normální člověk, o kterém byste si nemysleli nic špatného, ale zároveň byste od něj nečekali ani velký výkon. Častokrát se ale stane, že právě tyto osoby nejvíce překvapí. Tentokrát na pódium dorazil mladý chlapec, který přišel zazpívat. Porotě ale oznámil ještě jednu věc, která ho trochu trápí a musí se s ní prát každý den.

Chlapec s autismem

Calum Courtney žije v Anglii a je mu 10 let. Protože má lehkou formu autismu, tak se s ním pere každý den, ale i přesto se nevzdává toho, co jej nejvíce baví. Jeho největší zálibou a koníčkem v životě je zpěv a na YouTube si již našel několik fanoušků. Tentokrát se ale vydal do talentové soutěže, aby mohl získat hodnocení od odborníků.

Písnička od Michaela Jacksona

Malý Calum si pro své vystoupení vybral píseň od Michaela Jacksona a když Calumovi porota řekla, že může začít zpívat, nevěděli, co je čeká. Hned jak Calum začal zpívat, byli velmi překvapení jeho hlasem a výkonem, který předvedl. Po jeho vystoupení si dokonce všichni porotci stoupli a Calumovi za jeho vystoupení tleskali ve stoje společně se všemi diváky.

Zdroj: AmoMama

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*