Bratříček zachránil sestřičku před útokem agresivního psa, který by ji roztrhal na kusy. Rodiče ho odměnili nepopsatelným dárkem

Fotografie: Depositphotos

Chlapec se rozhodl, že zachrání svoji sestru. Při této záchraně před útočícím německým ovčákem byl pokousaný v obličeji. Na svoje jizvy je ale hrdý.

Malý chlapec je právem považovaný za hrdinu. Na jeho sestru zaútočil agresivní německý ovčák a on se rozhodl, že položí život za ni. Na obličeji má mnoho jizev, které vyžadovaly dohromady 80 stehů. Dozvěděl se o tom i herec Chris Evans a našel si čas, aby tomuto chlapci poslal video, v němž mu říká, že je pravý hrdina.

Mnoho herců mu poslalo vzkaz

Před nedávnem o tomto chlapci jménem Bridger ještě nikdo nic nevěděl. Ale on má už od mala zlaté srdce a naprosto miluje svoji malou sestru. Proto když jednoho dne sestřičku napadl agresivní pes, věděl, že zkrátka musí něco udělat. Byl ochotný obětovat svůj vlastní život, jen aby se jeho sestřičce nic nestalo.

O jeho hrdinství se dozvědělo mnoho celebrit, a to především z instagramu jeho tety, která na něm sdílela jeho příběh. A Chris Evans nebyl jediný, kdo chlapci poslal nějakou zprávu. Dokonce i Tom Holland, britský herec, jenž hraje Spidermana, chtěl Bridgera pochválit, a tak mu zavolal, aby mu řekl, že je pravý superhrdina.

Po zbytek života bude mít jizvu

Těsně po incidentu byla Bridgerova tvář silně oteklá a roztrhaná, německý ovčák se na něm opravdu vyřádil. Pravděpodobně bude mít na tváři jizvu po zbytek života, ale Bridger moc dobře ví, že to stálo za to. Sám dokonce řekl, že ani nechce, aby jeho jizva někdy vybledla, protože mu ukazuje, že zachránil svoji sestřičku. Vidí ji jako něco, za co na sebe může být pyšný. A všichni ostatní jsou samozřejmě také.

Zdroj: Gesellschaft

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]