Porotce Simon Cowell si myslel, že to bude další nudné vystoupení. Poté, co muž začal zpívat, vyskočil ze židle a nadšeně jeho výkonu tleskal

Fotografie: Depositphotos

Brian si svým vystoupením v talentové soutěži před třemi lety získal srdce poroty, diváků a uživatelů internetu celého světa.

Ten, kdo se někdy díval na americké talentové soutěže, moc dobře ví, kdo je to Simon Cowell. Říká se o něm, že je to něco jako kat a že mu skoro nic nepřijde dobré. Jen málokdy se stane, že by účinkujícímu zatleskal a to, že se postaví, že neděje vlastně vůbec. Muž jménem Brian Justin Crum teď už ví, jaké to je, když všemi obávaný porotce nadšením zatleská.

V celé show skončil čtvrtý

Brian se už od malička věnuje zpěvu a hudbě, takže když se ho jeho rodiče zeptali, jestli by nechtěl zkusit jít do nějaké talentové show, neváhal ani minutu. Pro svoje první vystoupení si vybral písničku od kapely Queen – Somebody to love. Brian chtěl svým vystoupením ukázat všem dětem, které ho v minulosti šikanovaly, že se jim nepodařilo zlomit mu ducha a sebevědomí.

Fotografie: Pexels

V soutěži skončil na čtvrtém místě, ale samotný Simon Cowell měl pocit, že by to mělo dopadnout úplně jinak, protože jeho hlas byl výjimečný. Z toho důvodu se Simon rozhodl, že ho pozve do své show pro nejlepší bývalé soutěžící „America’s Got Talent: The Champions“. A Brian tak měl možnost využít této šance na maximum.

Probojoval se do finále

Je možné, že o tomto pořadu jste ještě neslyšeli. Stručně řečeno jde o to, že v této soutěži se sejdou ti nejlepší účastníci všech předchozích ročníků. Obvykle se jedná o vítěze předchozích ročníků America’s Got Talent, ale mohou se tam ukázat i ti, kteří byli oblíbení u diváků. Brian se objevil ve čtvrté epizodě. A stejně jako před lety si získal srdce všech diváků i poroty. Tentokrát se rozhodl pro píseň od Eltona Johna – Your Song.

Říct, že by byl dobrý, by bylo asi málo. Simon Cowell věnoval Brianovi bouřlivé ovace a dokonce se i postavil. Brianův výkon na něj totiž udělal obrovský dojem. Řekl mu, že má naprosto neuvěřitelný hlas a jeho výkon byl úplně z jiné ligy. Nikdo na něj svým hlasem ještě neudělal takový dojem, jako právě Brian. Není tedy překvapením, že se Brian dostal až do úplného finále. Podívejte se na video.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]