Holčička měla nejprve trému a zhroutila se na jevišti. Pak dostala druhou šanci a porotci jen zírali s otevřenou pusou

Fotografie: AngryBiceps / Creative Commons / Attribution 2.0

Napětí způsobilo, že se malá dívka na jevišti nervově zhroutila. Když se však uklidnila, zpívala fantasticky. Měla obrovský úspěch, protože má zvláštní talent.

Děti mají tendenci se rychle vzpamatovat, pokud jim někdo ublíží nebo je zraní, pokud jim poskytne správnou podporu. Dokážou začít znovu, i když se jim něco nepovedlo, a proto vítězí. Malá slečna v tomto videu dokázala, že v něco věří a má odvahu to udělat. Jejím snem bylo stát se zpěvačkou, a i když se jí do cesty staví překážky, dokáže, že to dokáže. Ve videu níže najdeme dívku v jejím semifinálovém kole talentové show. Rozhodla se zazpívat klasickou píseň. Její vystoupení však začalo rozkolísaně.

Dostala druhou šanci

Hollie Steel bylo pouhých deset let, když se přihlásila do talentové soutěže Británie má talent. Svým andělským šarmem a dokonalým hlasem ohromila porotu i publikum. Stejně jako všichni velcí účastníci soutěže byla i Hollie nervózní. Největší nervozitu však projevila ona a zdálo se, že v polovině vystoupení zapomněla svůj text.

Nádherné provedení písně Edelweiss z muzikálu The Sound of Music prostě utichlo a dívka začala plakat. Byla to opravdu srdcervoucí scéna. Kombinace nervozity a rozpaků desetiletou dívku zcela přemohla a její maminka a moderátoři pořadu ji běželi utěšit na pódium.

Po této scéně projevil Simon Cowell pozoruhodnou laskavost, když odmítl producenty, kteří prohlásili, že nemají čas, aby to Hollie zkusila znovu, přestože o to prosila. Simon řekl, že si někde najdou čas, aby to Hollie zkusila znovu, aniž by nutně ukázal kde. Porotci a moderátoři ji utěšovali, ale skutečnou útěchou byla přítomnost její matky. Povzbudivý potlesk a důvěra všech v ni stačily k tomu, aby znovu začala zpívat a dokonale zazpívala vybranou část „Sounds of Music“.

Hollie byla po tom všem trochu šťastná a ubrečená, což není překvapivé, ale kdo by nebyl? Porotci i všichni ostatní byli na nohou kvůli ní. Simon nazval Hollie „oficiálně nejstatečnější holčičkou na světě“ a my nemůžeme než souhlasit.

Zdroj: The Sun

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]