10letý chlapec trpící autismem ohromil v talentové soutěži naprosto celé publikum. Porotě dokonce ukápla slza

Fotografie: Chris McKenna / Creative Commons / CC BY-NC

Malý chlapec ohromil naprosto celé publikum, když úžasně zazpíval známou píseň od Michaela Jacksona. Již na první pohled bylo jasné, že patří na pódium.

Malé děti často dokážou svými výkony ohromit publikum mnohokrát více než dospělí profesionálové. To je přesně případ tohoto desetiletého chlapce, který se s úsměvem vydal na pódium britské talentové soutěže Britain’s Got Talent. Zde svým neuvěřitelným zpěvem ohromil nejen celé publikum, ale také dojal přísnou porotu, od níž získal mnoho pozitivních reakcí. Již na první pohled bylo vidět, že je mladý gentleman na pódiu jako doma, a to nemluvě o tom, že trpí autismem.

Autismus pro něj není překážka

Desetiletý chlapec jménem Calum Courtney se dostal do středu pozornosti již dříve, neboť začal sdílet svůj zpěv na sociální síti YouTube. Zde si získal mnoho odběratelů, kteří si jeho talent oblíbili natolik, že mu neustále navrhovali, ať se jde ukázat do talentové soutěže, kde může svůj talent snadno uplatnit. Mladý gentleman z anglického Essexu tak neváhal ani chvíli a přihlásil se na konkurz.

Co je ovšem ještě více zajímavé, je skutečnost, že Calum trpí lehkou formou autismu, tudíž v každodenním životě čelí mnoha výzvám, ale jak sám říká, rozhodně se nevzdává. Právě díky zpěvu se začal opět bavit a socializovat, neboť mu tento koníček pomáhá překonávat své strachy a naplňuje ho, kudy chodí. „Miluje pocit a zvuk svého hlasu, když zpívá! Pořád si doma zpívá a zpívání na veřejnosti mu nikdy nedělalo problém. Čím více lidí, tím lépe pro Caluma,“ sdělila matka mladého talentu.

Neuvěřitelný výkon mladého chlapce

Není proto žádným překvapením, že když šel mladý chlapec zazpívat do britské talentové soutěže, vyzařovala z něj obrovská energie a neměl problém získat si naprosto celé publikum na svou stranu. Jeho výkon byl naprosto fantastický – dokonce natolik, že si po jeho výkonu lidé začali stoupat, aby mu mohli kromě potlesku složit také poklonu. Slova poroty – čtyřikrát ano – pak malého chlapce dojala natolik, že se na pódiu rozplakal.

Desetiletý chlapec okouzlil v soutěži Britain’s Got Talent naprosto každého přítomného. Jeho výkon byl ohromující, tudíž není divu, že si vysloužil obrovský potlesk. Nezapomínejte také na to, že trpí autismem, za což si zaslouží ještě větší respekt. Je ovšem jasným důkazem toho, že pokud člověka něco baví a chce něco dokázat, žádná porucha není překážkou, aby si splnil svůj sen. Podívat se na záběry z celého vystoupení mladého chlapce, které obletěly skoro celý internet.

Zdroj: Ladbible

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*