11letá dívka naprosto ohromila porotu svým pěveckým vystoupením. Všem známá písnička je v jejím podání balzám pro uši

Fotografie: iStock

Mladá dívka o sobě věděla, že umí zpívat. Rozhodně ale nečekala, že bude mít takový úspěch. Překvapila svým hlasem všechny, nejen porotu, ale i diváky.

Talentová soutěž America’s Got Talent má za sebou již 17. sezónu a každý rok se v ní objeví nějaký soutěžící s obrovským nadáním. Tentokrát šlo o jedenáctiletou dívku, která všechny překvapila svým dokonalým hlasem. Dokonce i porota z ní byla úplně nadšená. Všichni jí věřili a jí se pomalu, ale jistě začal plnit její největší sen. Podívejte se sami.

Nemohla se dočkat, až vystoupí

Než Maddie poprvé vstoupila na jeviště, nebyla vlastně vůbec nervózní. Show America’s Got Talent milovala už od svých 4 let a její největší sen byl ten, že tam jednou také vystoupí. A to se jí jednoho dne splnilo. Říká o sobě, že je tím největším a nejvěrnějším fanouškem této soutěže. Maddie čekala s ostatními soutěžícími, když se jí najednou zeptali, zda chce sledovat show z publika. Ta samozřejmě souhlasila.

Fotografie: Pixabay

Porota neměla ani tušení, že je Maddie v hledišti. V reklamních pauzách je u této show zvykem, že za lidmi přijde člověk s mikrofonem a oni mohou pro pobavení zazpívat. Maddie se k mikrofonu dostala pár minut před koncem reklamní přestávky. Jedenáctiletá dívka se zvedla a předvedla dechberoucí vystoupení.

Všechny dojala

Zaujala však nejen diváky, ale také členy poroty, kteří se otočili, aby věděli, kdo to zpívá. Maddie byla poté povolána na pódium, kde píseň zazpívala znovu. Všichni jí tleskali ve stoje. Na otázku, jak utratí cenu 1 milion dolarů, Maddie v slzách odpověděla, že ji utratí za výzkum rakoviny. Její otec totiž posledních 9 let bojoval s rakovinou tlustého střeva. Když nastal čas hlasovat, Howie Mandel stiskl zlaté tlačítko, a dívka tak mohla jít rovnou do finále.

Zdroj: Twice