V sekáči si koupila luxusní kabelku z druhé ruky. Doma v ní našla schovaných 7 000 Kč a přiložený dopis od paní Marty

Fotografie: SvětKreativity (ilustrační)

Šestapadesátiletá žena se rozhodla koupit si kabelku luxusní značky. Nákup uskutečnila v second handu a hned po návratu domů nevěřila vlastním očím. Byla v šoku z toho, co bylo uvnitř.

Ačkoliv se najde spousta osob, které nad zbožím z druhé ruky ohrnují nos, mnoho lidí se právě na sekáče obrací nejraději, aby si koupili zajímavé kousky oblečení za mnohem méně peněz. Což je obzvláště v dnešní době, kdy je všechno velmi drahé, určitě chytrý tah. Nehledě na to, že v takovém obchodě můžete často narazit na kvalitní značkové věci, které jindy mají astronomické ceny, a nemohli byste si je dovolit. Do takového sekáče se vydala i jedna žena, již pak doma čekalo neuvěřitelné překvapení.

V kabelce z druhé ruky byl dopis

Lynor Silverman z Floridy měla velkou radost, když v obchodě s použitým zbožím narazila na tašku známé značky Coach. Stála pouhých 7 dolarů, tedy necelých 200 korun. Uvnitř ji ale čekalo něco neuvěřitelného. Lynor se rozhodla kabelku doma vyčistit, protože její vnitřek byl mastný a špinavý a plný zbytků make-upu, jak to tak u ženských kabelek bývá zvykem. Když si ji pečlivě prohlížela a chtěla vyjmout vnitřní látku, aby ji mohla lépe vyčistit, zůstala v šoku.

Fotografie: SvětKreativity (ilustrační)

Při pořádném prozkoumání totiž našla v kapsičce 300 dolarů, což je zhruba 7 tisíc korun, a přiložený dopis! Žena nemohla uvěřit svému štěstí. Ukázalo se, že za tím vším se skrývá velmi zajímavý příběh. Šestapadesátiletá žena prozradila, co bylo napsáno ve vzkazu přiloženém k penězům.

Předchozím majitelem kabelky totiž byla milenka manžela autorky dopisu jménem Marta. Nešťastnice si totiž jednou kabelku nechala v bytě svého milence, a tak jeho manželka přišla na to, že ji muž podvádí. Manželka se však zachovala jako chytrá horákyně a nehodlala vybalit karty na stůl a muži přiznat, že všechno ví.

Rozhodla se tedy, že si kabelku nechá a bude ji sama nosit. Zajímalo ji, zda si manžel uvědomí, že kabelka ve skutečnosti patří jeho milence. Jak chytré. Z dopisu však není jasné, jestli muž kabelku nakonec opravdu poznal. Marta si ji však ponechala až do své smrti. „Mám tři děti, které po mé smrti mé věci prodají. Proto ve svých oblíbených kouscích nechávám malou pozornost pro nové majitele. Za dolary v obálce si kupte novou tašku. S láskou, Marta,“ stálo v části dopisu.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]