Vylaďte si v duchu přicházejícího podzimu své domovy

Mnozí z nás nemají podzim zrovna v lásce. Možná je to proto, že prázdniny jsou pryč, začíná nový školní rok, zkracují se dny a již je mnohem dříve tma. Do toho se přidá déšť, vítr, chlad a mlha…a to není zrovna něco, z čeho bychom se mohli radovat. Nicméně i podzim má své kouzlo. Příroda je obarvena do příjemných odstínů, ze kterých opticky sálá teplo. Alespoň něco málo z krásy přírody si můžete vpustit i za dveře vašeho domečku nebo bytu a vnést kouzlo podzimu i k vám domů.

Ještě před tím, než budou mít v našich interiérech hlavní slovo vánoční dekorace, zakomponujte do svých domovů doplňky s podzimní atmosférou. Pro tu jsou charakteristické zejména prvky z přírody, jako jsou plody ovoce a zeleniny, např. jablka, hrušky a především dýně, dále listí, větvičky a podzimní květiny, třeba chryzantémy a slunečnice. Ty jsou sice letní záležitostí, ale skvěle doplní i podzimní aranžmá, protože jsou laděny do žlutých, až oranžových odstínů, což je pro podzim typické.

Podzimní dekorace vás nemusí moc stát. Spousty toho lze posbírat se zahrádky, z lesa či parku. Pokud nemáte tu možnost a chcete, ať vám doplňky vydrží nejen pár týdnů, ale celou podzimní sezónu, včetně těch dalších, pak není nic jednoduššího, než si je nakoupit. Případně lze obojí zkombinovat. Něco z přírody, něco nakoupené a koneckonců může být takto výzdoba dokonalá.

DSC_0007

Zavítejte do internetového e-shopu Harasim.info a prohlédněte si nové podzimní dekorace a doplňky, které vnesou do vašeho domova tu pravou atmosféru tohoto ročního období. Sortiment zahrnuje zejména keramické dýně, postavičky zvířat s dýněmi nebo ovocem, větvičky s listím, umělé květiny a další dekorace.

DSC_0073

Podzimní listí navodí tu správnou atmosféru. Skvělá kombinace se nabízí spolu s lucernami.

DSC_0035

Vložte si do vázy slunečnice a větvičky listí. Budete mít veselou podzimní dekoraci na stůl.

K podzimu neodmyslitelně patří především dýně, které jsou spojeny se svátkem Halloween. Ačkoliv se u nás neslaví, přece jen jsou dýně součástí mnohých podzimních aranžmá. Velkoobchod Harasim nabízí krásné keramické figurky dýní, které stačí jen tak postavit. Hodit se vám může i dýně, do které lze vložit svíčku a poslouží jako stylový svícen.

738713

745168

Také u vás by dýně na podzim neměly chybět. Použít můžete samozřejmě ty živé, ale keramické provedení vám může zdobit každičký podzim.

Zavítejte na stránky Harasim.info a vytvořte si podzimní náladu také u vás doma. Vytvořte si krásné aranžmá, které bude vaše bydlení zdobit, a vy se z něj budete moci těšit.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*