Noc v luxusním hotelu se proměnila v nemilý zážitek. Žena se probudila s vředy po celém těle

Fotografie: Jeffrey M. Vinocur / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Vysněná dovolená se proměnila v peklo, když se žena jednoho dne probudila s nesnesitelnou bolestí, za kterou mohly zarudlé vředy na celém jejím těle.

Žena odletěla na vysněnou dovolenou na Bahamy. Už dlouho se na toto místo chystala a nemohla se dočkat, až si splní svůj velký cestovatelský sen. Bohužel se však dovolená změnila v noční můru, když se žena jednoho rána probudila s vředy po celém těle. Vůbec netušila, co se děje. Nyní varuje všechny, kdo se o jejím příběhu dozví.

Nejdříve vše vypadalo ideálně

Cindi a její manžel Mike se ubytovali v luxusním hotelu a těšili se, jak si užijí dovolenou na krásných Bahamách. Bílé pláže, slunce po celý den, skutečný ráj. Ovšem po několika dnech se Cindi začaly po celém těle objevovat velké zarudlé vředy. Otékaly čím dál tím více a bolest se stávala o to více nesnesitelnou.

Cindi začala hledat vysvětlení. Čemu by mohla čelit a hlavně co je příčinou jejího trápení? Bylo snad něco v posteli? Stáhla tedy prostěradlo a byla šokována tím, co viděla. Po matraci lezly doslova tisíce černých štěnic. Bylo jasné, že zarudlé vředy jsou kousance od drobného hmyzu, který je zdrojem jejího stavu.

hotelový pokoj
Fotografie: Pixabay

Prožívala nesnesitelnou bolest

Bolest popisuje jako nesnesitelnou. Léky a masti, které dostávala, měly jen malý účinek a noci zpravidla celé probděla. S každou další vteřinou se to jen zhoršovalo. Nikdy v celém svém životě jsem necítila tolik bolesti,“ řekla Cindi. Trvalo několik týdnů, než se červených vřídků zbavila. Nyní chce varovat ostatní, aby po přihlášení do hotelu vždy zkontrolovali celý pokoj, především postel.

Pokud nevíte, jak poznáte štěnice, jedná se o černý drobný hmyz, jenž se nejraději schovává ve švech matrace a v malých prasklinách na rámu postele. Je také důležité pamatovat na to, že pokud jste zůstali v hotelovém pokoji se štěnicemi, je velká šance, že se s vámi vrátí domů ve vašem oblečení nebo v zavazadlech.

Podívejte se na Cindino video níže:

Zdroj: Miami Herald

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*