Zachumlejte se na podzim do hřejivého svetru

 Do zimy sice ještě daleko, ale i tak se stále častěji musíme potýkat s přízemními mrazíky a teplotami držícími se zuby nehty nulových hodnot. Počasí již není nejpřívětivější a stále více lidí začíná přemýšlet nad pohodlnou zimní garderobou. Nechte se při procházkách podzimními uličkami hýčkat v objetí hřejivého svetru, který by rozhodně neměl chybět v šatníku žádné ženy. Svetry patří k povinné výbavě, která vás nejen příjemně zahřeje a poskytne vám pohodlí, ale navíc dodá vašemu outfitu ten správný šmrnc, díky kterému zaručeně zazáříte! Proč si tedy neužívat dny prozářené sluncem zachumlané do teploučkého a stylového svetříku?

Překonejte sychravé období stylově!

Stylové dámské svetry si nezaslouží, abyste v nich seděli doma u televize, ba naopak touží po pozornosti, kterou hravě strhnou na svou stranu! Ať už si v nich vyrazíte do práce, na nákupy nebo na kafe s vaší nejlepší kamarádkou, všude vás ukážou v tom nejlepším světle. Zapomeňte na předsudky, že podzim je nudný a barevně nevýrazný! Pokud se zahalíte do poutavého modelu, rázem okolí kolem sebe rozzáříte!

Objetí jako od plyšového medvídka!

Jistě jste i vy měli nějakou plyšovou hračku, jejíž objetí bylo tolik příjemné a nádherně měkoučké. Proč si chvíle bezstarostného dětství nepřipomenout s plyšovým svetrem, který si získá vaše srdce i čestné místo ve vašem šatníku. Má klasický krátký střih s prodlouženou delší stranou a je příjemný nejen na pohled, ale především na dotek. Vybírat můžete z pestré škály barev a jistě tak najdete ten pravý, od kterého se s chutí necháte obejmout!

Svetr s nápadem i elegancí!

Svetr s krajkouMnoho lidí zastává názor, že svetry musí mít nutně podobu vytahaného hadru a sepraných barev. Není to pravda. V dnešní době je k dostání pestrá nabídka lákavých svetrů, které si vaší pozornost získají nejen provedením či designem, ale i kvalitním zpracováním, které rozhodně nelze opomenout. Nechte se inspirovat na style-moda.cz, kde je pro vás připravena různorodá škála hřejivých svetrů. Možná se okamžitě zamilujete do šikovně řešeného svetru, který na první pohled vypadá obyčejně, ale na ten druhý skrývá svůdnost a rafinovanost s podobě háčkované krajky na zadní straně.

Obrázek: style-moda.cz

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]