Náhle zemřel oblíbený herec známý ze seriálu, jehož popularita postupně vystoupala na samotný vrchol

Fotografie: Michal Louč / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Sestra hollywoodského herce známého z řady filmů i seriálů začátkem května oznámila smutnou zprávu o jeho náhlém úmrtí. Bylo mu pouhých 59 let.

Navždy tento svět opustil skotský herec Brian McCardie. O jeho smrti informovala na sociálních sítích jeho sestra Sarah McCardie. Herec se proslavil zejména v seriálu Line of Duty a také v populárním pokračování akčního filmu v hlavní roli se Sandrou Bullock Nebezpečná rychlost 2: Zásah. Zemřel náhle ve věku 59 let.

Zemřel ve svém domově

Brian McCardie zemřel 28. dubna 2024 náhle ve svém domově. Informovala o tom jeho sestra Sarah McCardie na sociálních sítích Instagram a Facebook. „S velkým zármutkem oznamujeme, že zemřel Brian James McCardie, milovaný syn, bratr, strýc a drahý přítel. Zemřel náhle doma v neděli 28. dubna,“ jak napsala v popisku pod jeho fotografií.

Vyzvala také jeho věrné fanoušky, aby na něj nikdy nezapomněli a stále ho nosili ve svých srdcích. Dle jejích slov byl skvělým hercem, který choval pro práci na pódiu a plátně obrovskou vášeň. Herectví miloval a svými rolemi se dotkl srdcí mnoha diváků. Byl úžasný jak v kladných, tak i záporných rolích. Nejvíce se proslavil rolí padoucha Tommyho Huntera v seriálu Line of Duty, jak píše server BBC.

Zemřela milovaná spisovatelka a redaktorka, která změnila směr kultury v Česku i na Slovensku

Bohatá herecká kariéra

Brian McCardie se narodil v Glasgow a do povědomí televizních diváků se dostal rolí záporáka Johna Thomase „Tommyho“ Huntera, mafiánského bosse a posléze informátora policie, v seriálu Line of Duty. Přestože se objevil až ve druhé sérii, ihned se stal klíčovou postavou pro další díly s tematikou policejní korupce.

Za svou 30 let dlouhou hereckou kariéru ztvárnil mnoho seriálových a filmových rolí, stejně tak se objevil i v několika televizních pořadech. Jako náčelník klanu Grant byl obsazen v dalším velice populárním seriálu Cizinka. Vidět jste jej mohli také ve filmech Rob Roy po boku Liama Neesona nebo Sviňák s Jamesem McAvoyem. Na SvětěKreativity jsme nedávno psali i o úmrtí herce Zacka Normana.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*