Žena zůstala naprosto beze slov, když jí bývalý partner předal dárek k narozeninám. Za takového muže by každá žena dala cokoliv

Fotografie: Depositphotos

Muž si pro svou bývalou přítelkyni, matku jejich dítěte, připravil neuvěřitelný dárek k narozeninám. Žena zůstala naprosto beze slov.

Vztahy mohou končit různými způsoby. Někdy létají talíře, jindy se dva dospělí lidé dohodnou, že je lepší, aby se jejich cesty rozešly každá jiným směrem. Z takových vztahů mohou někdy vzniknout nová přátelství, která přetrvávají do konce života. Zvláště, spojuje-li dva lidi dítě. Simon Nyland si své bývalé přítelkyně nesmírně vážil, byla to matka jeho dítěte, dala mu to nejcennější, co si vůbec mohl přát. Proto se rozhodl jí předat jedinečný dárek k narozeninám.

Vzájemná úcta a přátelství

Simon a Cat spolu byli dlouhých 7 let, z jejich vztahu vzešel milovaný syn Leo. Začátkem minulého roku se však muž se ženou dohodli, že již nejsou ve vztahu šťastní. Bude nejlepší, aby se jejich cesty rozdělily a každý se vydal jiným směrem. Přesto k sobě bývalí partneři dodnes chovají vzájemnou úctu a přátelství nejen kvůli synovi, ale i proto, aby zachovali zbytek lásky, která mezi nimi byla.

Fotografie: Pixabay

Když se blížily Catiny 31. narozeniny, Simon přemýšlel, jakým dárkem by ji mohl potěšit. Nakonec získal geniální nápad, za který byl nakonec vděčný, že jej mohl uskutečnit. Když viděl Catin ohromený výraz, věděl, že udělal to nejlepší, co mohl.

Žena zůstala beze slov

Ve videu zveřejněném na sociální síti TikTok, které má již více jak 5 miliónů zhlédnutí, je zachycen Simon, jak podává Cat svazek klíčů. Ta nejdříve nechápe, proč jí je vůbec dává. Dnes máš narozeniny, chci, aby byly nejlepší v tvém životě. Podívej, vím, že už spolu nejsme, ale jsem na tebe tak pyšný. Jsi ta nejlepší máma všech doba. Tak jsem něco udělal. Zašel jsem do banky a splatil celou hypotéku. Tento dům teď patří tobě,“ řekl Simon.

@itscatkeenan My ex paid off my mortgage 😳 #foryou ♬ Surrender – Natalie Taylor

Jakmile si Cat Simona vyslechne, samozřejmě mu nevěří. Myslí si, že si z ní dělá legraci. Simon ji proto několikrát zopakuje, že dům je její. Se vším všudy a bez dluhů. Stále mu nevěří. Tak jí bývalý partner doporučí, aby si zkontrolovala e-maily. Jistě jí z banky muselo přijít nějaké potvrzení.

Žádná legrace, ale skutečnost

Když si Cat sedne k počítači, zjistí, že Simon skutečně mluví pravdu. Její pocit se zřejmě nedal ani popsat. Simon zanedlouho zveřejnil další video, kde vysvětluje, proč se tak rozhodl. Koneckonců, je to moje bývalá přítelkyně, dala mi ten nejlepší dárek, jaký si muž může přát, přivedla na svět našeho syna Lea. Vím, že je pro ni těžké žít stejným životním stylem, jakým jsme žili společně.“

„Upřímně, ještě teď se třesu, jakou z toho mám radost, že jsem to udělal. Že jsem měl to štěstí a možnost zajistit střechu nad hlavou Cat i Leovi do konce života. A když jsem mohl, tak proč by ne? Najednou jsem nad ničím nemusel dlouho přemýšlet,“ vypráví své pocity Simon.

Zdroj: Newsner