Koupil auto jako dárek pro dceru. To, co našel uvnitř, ho donutilo z dohody ihned vycouvat

Fotografie: Ladislav "Fredy.00" Šafránek / Public domain

Kevin Dukes zakoupil pro svou dceru automobil, při jeho prohlídce ale objevil něco, co nečekal. Rozhodl se se svým příběhem podělit na internetu a zjistit, jak by reagovali jiní.

Je téměř zázrak, že to byl právě Kevin Dukes, kdo toto auto zakoupil pro svou dceru. Když Kevin poprvé prohledával přihrádku v palubní desce, nic neobjevil. Nicméně podruhé, když se do auta znovu podíval, narazil na dojemný dopis. Byla to emocionální zkušenost, která jej přímo dojala a dotkla se ho hluboko uvnitř.

Dopis, který byl určen „novému majiteli vozu“

Kevin zvědavě otevřel obálku a začal číst. Obsah dopisu ho okamžitě zaujal. V něm bylo sděleno, že předchozí majitelka vozu byla matkou ženy, která dopis napsala. Dále žena uvedla, že auto není jenom obyčejným vozidlem, ale že je spojeno s mnoha významnými okamžiky a událostmi pro jejich rodinu, jak uvedl web Onlinenytt.

V dopise bylo také zmíněno, že Sabrinina matka zemřela při požáru, v den, kdy se tak stalo, toto auto řídila naposledy. Auto je jediná památka, která ji na její rodinu zbyla. Bohužel došlo k nedorozumění ohledně papírů a nezaplacení pojistky a Sabrina tak musela auto prodat. Na konci dopisu byla také velká prosba.

Vynalézavý zloděj ukradl zásilku u dveří. Kamera zachytila, jak předstírá, že je odpadkový pytel

Po přečtení dopisu se rozhodl jednat

Obsah dopisu se muž rozhodl sdílet na síti YouTube, protože žena na konci žádá o to, aby se případný nový majitel vozu ozval ve chvíli, kdy bude chtít auto prodat. Auto je plné velkých vzpomínek a je smutné, že žena o něj přišla nešťastnou náhodou a ne svojí vinou. Muž tento příběh sdílel na sociálních sítích, a to hlavně proto, aby ženu našel.

Díky sociálním sítím vznikla také veřejná sbírka, ve které se nasbíralo dostatek peněz k tomu, aby mohlo být Sabrině vráceno. Právě to je koncem celého videa, shledání ženy s jejím autem. Nejedná se o jediný dojemný příběh, který jsme čtenářům deníku SvětKreativity přiblížili, nedávno jsme psali o chudé ženě, která kradla jídlo pro své děti.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*